gebe
  1. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63

2. çocuğa hamile olanlar

Konu, 'Gebelik' kısmında mrs m. tarafından paylaşıldı.

Merhaba 7+4 haftalık 2. çocuğuma hamileyim. inşallah her şey yolunda gider.

var mı başkaları?

2. mylife-17

mylife-17 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43
    Bende 2. Cocuklarima hamileyim :)

mrs m. bunu beğendi.
  3. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63
    tebrikler ikiz herhalde :) kaçıncı haftadasın

2. çocuğa hamile olanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2 vazo için olanlar

2 vazo için olanlar

ev değişikliği yapan Gizem Özdilli'nin başına gelenler düşündürücü... Nakliyat sırasında kırılan eşyalar için bakalım neler olmuş haberimizde... GİZEM TAŞINIRKEN KARAKOLLUK OLDU! GİZEM ÖZDİLLİ'NİN EŞYALARINI TAŞIYAN NAKLİYAT FİRMASIYLA EVİNİN GÜVENLİK GÖREVLİLERİNİN KAVGASI KARAKOLDA BİTTİ.. Manken Gizem Özdilli yeni evindeki ilk gününe olaylı başladı. Özdilli, Ulus'taki evine eşyaları...
  2. Çocuğu olanlar okusun !!!!

Çocuğu olanlar okusun !!!!

Yorum yok!!! Bir gün susmayı öğrendim. Öyle bir sustum ki belki sonsuza kadar susacaktım. Çünkü susmak benim küçücük dünyamda babamla kurduğum iletişim tarzıydı. Babam akşamları eve yorgun dönerdi. Ben bütün gün evde sıkılır onungelişini iple çekerdim. Daha o kapıdan girer girmez boynuna atılır onunla oynamak isterdim. Babamsarılır, öper sonra da, hadi odana git, derdi. Yemek...
  3. hamile olanlar belirtilerini yazabilirmi

hamile olanlar belirtilerini yazabilirmi

baş dönmesi hamilelik belirtisimi gebe olanlar ateş hamilelik belirtisimidir hamile olanlar ateş basması belirtisimi ateş basması,gögüslerimde acı şişkinlik,karnımın altında ellediğimde şişkinlik var.sağ ve sol tarafımda ara ara ani hareketlerde ağrı oluyo.gögüs damarlarım belirgin idrarımda koyu sarı bide ara ara kusuyorum progesteran kullanıyorum kistim var sol yumurtalığımda bunlar...
  4. hamileyken tuvalete abone olanlar :)

hamileyken tuvalete abone olanlar :)

tuvalete işeyen kızlar tuvalette işeyen kızlar tuvalette kız tuvalete kız ay melekler ben tuvalete gitmekten bıktım ne bu yaa sanki hep iciyorum her 5 dk tuvalete gidiyorum bıktım usandım ya kollarım agrıdı :toilet::toilet::toilet::toilet:
  5. 2 yaşında çocuğu olanlar nasıl uyutuyorsunuz

2 yaşında çocuğu olanlar nasıl uyutuyorsunuz

Arkadaşlar merhaba 2 yaşında bir kızım var ve zaman zaman uyku problemi yaşıyoruz. Siz çocuklarınızı nasıl uyutuyorsunuz, gece uyanıyorlarmı, uyku düzenleri nasıl ?

Sayfayı Paylaş