gebe
  1. suuuuuuu

suuuuuuu Forum Okuru

2. çocuğu istiyoruz ama olmuyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında suuuuuuu tarafından paylaşıldı.

slm arkadaslar benım ıkı bucuk yasında bı oğlum var hemde bı kerede hamıle kalmıştım ona ve şimdi ikinciyi istıyoruz özellıklede eşim çok istıo 4 aydır korunmuyoruz ama olmuyo eşime bı evlat daha vermek ıstıyorum bunun için çok üzülüyorum..bakalım adetıme 4 gun kaldı acaba kanda çıkarmı varsa??? ben yıne o duyguyu yaşadım Allahım yaşamayanlara benden önce nasıp etsın inşallah..

2. yaren8

yaren8 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende aynı durumdayım cnm kızımda ilk ayda kalmııştım 2 aydır olmadı gebelik varsa şayet kanda çıkacaktır inşalla

2. çocuğu istiyoruz ama olmuyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çocuğum olmuyor

çocuğum olmuyor

arkadaşlar aranızda aşılama yaptıran var mı?
  2. bebek istiyoruz ama olmuyor oysa herşey yolunda

bebek istiyoruz ama olmuyor oysa herşey yolunda

arkadaslar 1 bucuk yıllık evlıyım 2 sene bıtcek temmuzda bebıs ıstıyoruz benımde esımınde tahlılılerı tettemız bu ay bıze ılkdefa tedavi verdi klomen kullanıyorum bıttıkten sonrada catlatma ıgnesı vercek ıns tutar herseyı yaptırdım ama bır rahım fılmı cektırmedım herseyım temız dıye sızce gerek varmıı????
  3. Hamile Kalmayı Çok İstiyorum Ama Olmuyor Diyenler Buyrun Buraya Dertleşelim..

Hamile Kalmayı Çok İstiyorum Ama Olmuyor Diyenler Buyrun Buraya Dertleşelim..

anne olmak,anne olmak istiyorum :nazar: Sevgili melekler biliyorumki aranızda bir çok kişi var anne olmak isteyıpte olamayan yıllarca uğraşan çabalayan..Bazen üzülen bazen yeniden umutlanan yılmadan uğraşan..Buraya gelin dertleşelim dertlerimizi anlatalım birbirimize bir umut ışığı olalım yol gösterelim..İçimizi dökelim burada içiniz çok dolu belkide ama anlatcak dertleşek sizi anlıyacak...
  4. 1 buçuk 2 senedir çocuğum olmuyor Lütfen yardım edin

1 buçuk 2 senedir çocuğum olmuyor Lütfen yardım edin

Lütfen yardım edin 1 buçuk 2 senedir çocuğum olmuyo adetimde gecikme var bu gün üçüncü günüm adet yaklaşık 10 gündür gögüs uçlarında bi hassasiyet oluştu ve normaldede akıntım vardır ama bu aralar daha fazla hiç rüya görmem ama 4 gündür üstüste rüyalar görüyorum belimde ağrı var allahım kafayı yicem yardımcı olurmusunuz test alıp her ay test yaptırmaktan bıktım korkuyprum test yapmaya :( :18:
  5. 4 aydır korunmuyoruz çocuk istiyorum olmuyor yardım lütfen

4 aydır korunmuyoruz çocuk istiyorum olmuyor yardım lütfen

Mrb araniza yeni katildim ve bayadir takip ediyodum bugune nasipmis benim bi sorum olcak kizlar ben 4 yillik evliyim yani yeni girdim ben ve esim 3 sene dogal yolla korunduk 4 aydir korunmuyoruz bebis istiyoruz allah herkeze anneligi tattirsin ins. Bu ay bi hamilelik suphesi girdi icime ve 2 aydir duzenli adet olamiyorum ya 2 gun suruyo az bisekilde yada afedersiniz simsiyah bi adet goruyorum...

Sayfayı Paylaş