gebe
  1. Sans

Sans Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

2.Çocukta Gebelik Belirtileri

Konu, 'Gebelik' kısmında Sans tarafından paylaşıldı.

selam anneler;2.çocuğu planlayıp hamile kalanınız ve ilkinden farklı belirtiler yaşayanlarınız varsa lütfen bilgi verin.. biz 2.yi düşünüyoruz fakat ilkinde hiç belirtim olmamıştı.2.nin belirtileri ilkinden daha farklı oluyormuş diye duydum.:hıms:

2.Çocukta Gebelik Belirtileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebelik belirtileri

gebelik belirtileri

arkadaşlar ben yeniyim burda lütfen yardım edin 4 aylık evliyim adetten 1 hafta önce bulantılar başladı kasıklarda ağrı gaz problemi göğüslerde hassasiyet internetten araştırdım hepsi hamilelik belirtileriyle uyuşuyordu sonra adet oldum eşim ve ben çok umutluyduk nden böyle oldu yardım edin :( HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE...
  2. adet öncesi gebelik belirtileri

adet öncesi gebelik belirtileri

Merhabalar arkadaşlarım acaba adetten hemen önce hamilelik belirtileri hakkında bana bilgiler vermeniz mümkün mü ?= Misal ben tam olarak nelere dikkat edip nelere bakacağım. Şu anda adetime 6 gün kadar var genelde adet belirtileri ile hamilelik belirtileri birbirine karıştırılır. Tam olarak hamilelik olduğunu bana düşündürebilecek değişik bildiğiniz bmelirtiler var mı (Hamilelik yaşayan...
  3. Gebelik zehirlenmesinin belirtileri

Gebelik zehirlenmesinin belirtileri

Halk arasında gebelik zehirlenmesi (hamilelik zehirlenmesi) olarak bilinen hastalığın tıptaki adı preeklampsidir. Bu hastalığın gerçek anlamda bir zehirlenme ile hiçbir ilgisi yoktur ve temelde yatan sorun; rahim yatağını döşeyen ince kıvrık arterlerin aşırı daralması ile plesantanın bebeği besleyememesidir. Gebelik zehirlenmesi yüksek tansiyon, el ayak ve yüzde şişlik (ödem), idrarda fazla...
  4. Gebelik Belirtileri kesin gebelik belirtileri şunlardır

Gebelik Belirtileri kesin gebelik belirtileri şunlardır

Gebeliğin ilk belirtisi , beklenen menste gecikme olmasıdır.Gebeliğin teyidi için , test yapmak gerekir. İki çeşit gebelik testi vardır. İdrar dan yapılan gebelik kitleri, kan da bakılan HCG gebelik testi. Gebeliğin belirtileri , en erken 4-5 haftalar da başlar. Gebelikte görülen diğer belirtiler ise şunlar dır.. Şüpheli Gebelik Belirtileri Adet gecikmesi: Düzenli adet gören bir kadın adet...

Sayfayı Paylaş