gebe
  1. remziyey

remziyey Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

2. el abiye ve neredeyse hiç giyilmemiş kıyafetler

Konu, 'Satıyorum & Arıyorum' kısmında remziyey tarafından paylaşıldı.

ikinci el abiyeler ikinci el abiye kıyafetler abiye 2el elbiseler al arkadaşlar merhaba,
    forumu doğru bölümümemi açtım bilmiyorum. Ama taşınıyorum ve neredeyse hiç kullanmadığım kıyafetlerimi satmak istiyorum.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
  3. .....

..... Forum Okuru

efendim;

s.a
    bendede hiç giyilmemiş abiyem var alıcı arıyorum.

4. jaadee

jaadee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimde satmak isediğim çok şirin abiyelerim var ilgilenirseniz

lutfen forum içinde msn adresinizi vermeyiniz

edit: CeMoŞ

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 19 Mayıs 2011
2. el abiye ve neredeyse hiç giyilmemiş kıyafetler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. birbirinden şık ve iddialı abiye kıyafet modelleri

birbirinden şık ve iddialı abiye kıyafet modelleri

Abiye modelleri, şık abiye modelleri, tesettür abiye modelleri her daim bayanların yoğun ilgisini çekerek özel gün ve gecelerin giyim stili olarak yer almıştır. Yaz aylarını yaşadığımız şu günler, özel günlerin de en çok kutlandığı bir sezonu yaşıyor. Kimi sünnet düğünleri yaparken, kimisi, nişan, kına, söz gibi merasimlerini kutluyorlar. Gerek sizin gerekse bir yakınınızın özel günün de...
  2. 2013 Pembe ve Tonlarında Abiye Kıyafetler

2013 Pembe ve Tonlarında Abiye Kıyafetler

Bu konu; pembe abiye kıyafetler 2013 örnekleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, pembe nedense bayanlar için küçüklüklerinden itibaren diğer renklere kıyasla daha bir tercih edileni, daha bir sevilenidir. Öyle ki kıyafetlerden tutun da yatak çarşaflarına, perdelere ve halilara kadar her şeyi pembe yaptırma takıntısı bile oluşabilir. Zaten şekerler ve pastalarda bile pembe her...
  3. 2.el gelinlik ve abiye

2.el gelinlik ve abiye

Merhaba ; acil ihtiyaçtan dolayı satmak istediklerim var..hepsi sıfırdan farksızdır
  4. 2014 Pronovias Şık ve Zarif Abiye Kıyafetler

2014 Pronovias Şık ve Zarif Abiye Kıyafetler

2014 pronovias abiye, pronovias abiye 2014, pronorvias 2014 abiye Sevgili melekler, Pronovias markası 2014 yılı baş nedime koleksiyonundaki muhteşem abiyeleri görülmeye değer. Çok uzun elbiselerin yer aldığı koleksiyonda yer alan, gelinin en yakın arkadaşı durumunda olan baş nedimelerin tercih edebileceği bu abiyelerde, klasik abiyelerden farklı tasarımlar ortaya çıkmış. Özellikle göğüs...

Sayfayı Paylaş