gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

2 eşli adamın Serap Ezgü'ye şok teklifi!

Konu, 'Magazin' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

[​IMG] 2 eşli 7 çocuklu medya patronunu ve 2'inci eşinin konuk olarak katıldığı programa Serap Ezgü'ye yapılan teklif damgasını vurdu; "İstersen sen de gel"...

Star TV’de yayınlanan Suç ve Ceza adlı programa katılan 2 eşi ve 7 tane çocuğu olduğunu söyleyen İzmirli medya patronu “Biz müslüman toplumuz, Peygamberimizin çok eşliliğini alıyoruz öğreniyoruz' dedi ve kendisine karşı çıkan Serap Ezgü'ye 'istersen sende gel' dedi. Bir anda stüdyoda soğuk bir rüzgar esti.

2 eşli medya patronu; "İlahi adalet bana diyor ki... Ben seni tek bir kadına kilitlemedim... Erkeksin doğan var seçip 3-4 tane alabilirsin. Ben bunu zorunlu görüyorum, kadını seviyorum... Siz bizi evde cilveleşmiyor mu sanıyorsunuz. Evde kahkaha atmıyor muyuz sanıyorsunuz" deyince Serap Ezgü daha da çileden çıktı.

Serap Ezgü araya girerek şu itirazda bulundu; “ 1400 yıl öncesinin şartlarıyla bugünün şartlarını bir düşünmüyorum. Hz. Muhammed'in her huyunu, davranışını, ibadetini Allah'a bağlanışını örnek alabiliyorsak ne mutlu bize ama o günün koşulları içindeki çok eşli yaşamını örnek alıyorsanız bu demek değildir ki Hz. Muhammed'i örnek alıyorsunuz. Medeni kanunumuzda tek eşlilik var, Türkiye bir hukuk devleti hukuk ve yasalar bunu uygun görüyor.”

2 eşli adamın Serap Ezgü'ye şok teklifi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teklif

Teklif

Rüyada bir iş teklifini kabul etmek, rüya sahibinin uzun süredir gerçekleştirmeyi planladığı bir işi gerçekleştireceği anlamına gelir
  2. 2 Günlük Şok Diyet

2 Günlük Şok Diyet

Hedef: 2 günde ortalama 2-3 kilo. Günlük kalori: 700 Kcal Genel bir diyet/zayıflama programı olarak diyetisyenler tarafından tercih edilmeyen bu düşük kalorili diyet tekrarlı olarak uygulanmamalıdır. "Uygulanan diyet programı arasında" ve yalnızca 2 gün boyunca yapılabilir. Sık uygulanmamalıdır, tekrarlanması halinde metabolizma hızı azalacak ve kilo verme duracaktır. Bu...
  3. 2 GünLük Şok DiyeT

2 GünLük Şok DiyeT

Hedef: 2 günde ortalama 2-3 kilo. Günlük kalori: 700 Kcal Genel bir diyet zayıflama programı olarak diyetisyenler tarafından tercih edilmeyen bu düşük kalorili diyet tekrarlı olarak uygulanmamalıdır. "Uygulanan diyet programı arasında" ve yalnızca 2 gün boyunca yapılabilir. Sık uygulanmamalıdır, tekrarlanması halinde metabolizma hızı azalacak ve kilo verme duracaktır. BU...
  4. Kalpsiz adam 2.bölüm özeti

Kalpsiz adam 2.bölüm özeti

Oktay yeni bir kalbin hayatını kurtarmasını beklerken, Şevket oğlunu ölüme terk eden Oktay’a oğlunun kalbiyle hayat vermeyi reddeder. Oktay’ın ailesinin ise pes etmeye niyeti yoktur. Oktay’ın yıllardır görüşmediği babası Ekrem, bu sorunu kendi yöntemleriyle çözmek üzere harekete geçer. Fakat bu çözüm, doğacak yeni sorunların düğümü olacaktır. Hüseyin ebediyete uğurlanırken bütün şüpheleri...
  5. Mekan Sahiplerinden Beren-Kenan Çiftine Şok Teklif !

Mekan Sahiplerinden Beren-Kenan Çiftine Şok Teklif !

kenan doğulu beren saat kenan doğulu haberleri beren saat haberleri Magazin basının bir süredir meşgul eden Beren Saat Kenan Doğulu çifti Çeşme'de tatil yapıyor melekler :) İddialara göre çiftin mekanlarında yiyip içmesi halinde kendilerine büyük meblağlar ödemek isteyen işletmeciler varmış. Sırf reklam uğruna yapılan bu tekliflere çift tabi ki olumlu bakmıyor. Kenan Doğulu Beren Saat...

Sayfayı Paylaş