gebe
  1. aliya lina

aliya lina Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

2 gün adetim gecikti gebemiyim iki gündür kahverengi akıntım var

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında aliya lina tarafından paylaşıldı.

mrh arkadaslar ben araniza yeni katildim bi sorum olacak size adetim biteli 12 gun oldu ve benim iki gundur cok asiri gögüslerim agriyo ve sizliyor karnimda sislik ve agri var sizce hamilemiyim ???

2. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    canım bu yumurtlama döneminde olabilir.o dönemlerde ağrı olabiliyor.istersen evde test yap.daha rahat olursun

3. aliya lina

aliya lina Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle cevapladigin icin tsk ederim. ben hayatimda hic gögüz arisi cekmedim inanilmaz sekilde ariyor adet gördügüm zaman bile hic gögüz arisi cekmedim

4. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    anladım canım eğer gebelik istiyorsan inş hamilesindir.adet döngüç kaç günde bir canım.

5. aliya lina

aliya lina Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    insallah canim 2 senedir evliyim ve 3 aydir korunmuyorum ve artikanne olmak istiyorum. 28 bazen 29 bazen 30 degisiyor

6. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    anladım canım o zaman düzenli adetin.hani bazı aylar 31 çekiyor ya gün adet o zaman 1 yada 2 gün atabiliyor.bende 2 aydır korunmuyorum ama henüz hamilelik yok.testler falan yaptırıcam bende.hepmizin için hayırlısı.bişi daha.folik plus kullanıyormusun tatlım

7. aliya lina

aliya lina Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    one canim ben yurtdisindan katiliyorum. allah tum bebek sahibi olmak isteyenlere nasip eder insallah

8. dilek84

dilek84 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inş. canım aliya senin konuyu görünce cvp vermek istedim yumurtlama olana yakın oldugu gün kasık agırları ve akıntı olabılır. adetın 28 gün sürüyorsa adetının 14-15 16. günü yumurtlama olabılıyor. birde hamıle kalkmak istıyorsan şimdiden folık asit ( 12 vitaminden biri ) kullanman yararına olur eczaneden alabılırsın doktorun reçeteye yazmasına gerek yok .Bu arada benım adet 9 gün geçti bugun gidip sonucu ögrenecegım kızlar bu meseajımı gören varsa ne olur dua etsın başkası için yapılan dua daha makbul. inş. hayırlı haberlerle karşılaşırız.

9. dilek84

dilek84 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hep sorucam unutuyorum aranızda izmirde olan varmı?

10. kıvırcık güzel

kıvırcık güzel Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    116
    Ödül Puanları:
    43
    kızlar galiba ben yumurlama zamanında hamiş olmadım gectikten sonra kaldım çünkü doktorlar çok yeni dedi ?

AYŞEDEN, sude.nilay ve Ahugozlu bunu beğendi.
  11. fatma@

fatma@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım adetim biteli 15 gün oldu kasklarımda ve gögüslerimde şişkinlik var mide bulantısı oluyor hamile olabilir miyim ??

12. esra57

esra57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar aranıza yenı katıldım herkese selamlarrr

13. esra57

esra57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar bende yenı katıldm aranıza bu ay benımde 3 gun gecikti test yaptım negatıf testten bı gun sonra adet oldum 2 gün surdu normalde 5-6 gün sürerdi herzamankınden daha az oldum ve iki gündür kahverengi akıntım var acaba yınde test yapsammıı...

14. yagmur yürekli

yagmur yürekli Forum Okuru

merhaba melekler ben 28 yasında adet düzensizligi olan birisiyim bu genç kızlıgımdan beri böyle evlenincede hep böyle devam etti 6 ayda bir 4 ayda bir adet oluyorum doktora gidiyorum tahlillerde bir sorun yok diyorlar bana ya dubhaston yada farlutal verip gönderiyorlar neyse 7 yasında bir kızım var ikinci bebek istiyoruz martın 15 inde adet oldum yumurtlama günlerinde ilişkiye girdiğimi düşünüyorum tabi yanlış hesaplamadıysam:D şimdi ben hamile kalıp kalmadıgımı anlamak için bu ayın kacında gebelik testi yapayım arkadaşlarım bekle daha erken diyorlar adet gününü 10 gün geçsin öyle belli olur diyorlar hayal kırıklıgınada ugramak istemiyorum 4 aydır deniyoruz ama olmadı ikinci bebegime hamile kalmak istiyorum meraktan catlıyacagım ama tek çizgi cıkmasındanda korkuyorum 4 aydır yaptıgım test 30u gecti ama yok bazı arkadaşlar senin cocugun olmaz deyip korkutuyorlar adet düzensizligim var diye hamile kalmış isem ilişkiden kaç gün sonra belli olur hamile kalıp kalmadıgım eczaneden test alsam cıkarmıki ne olur cıksın ya hayırlısıyla tabiyki benim için hayırlı degilse olmasın ne yapalım rabbim ne takdir ettiyse cevap yazın oldumu meleklerim şimdiden tşk ederim hepinize

15. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    canım bence kan tahlili yaptır.özel labaratuarlarda sonuç hemen çıkıyo.yani çok beklemezsin.bende çok merak ediyordum ve hamile olduğumu öğrendim :) inş hayırlısı olur senin adınada

2 gün adetim gecikti gebemiyim iki gündür kahverengi akıntım var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adetim 4 gün gecikti yardiminiza ihtiyacim var

adetim 4 gün gecikti yardiminiza ihtiyacim var

adetim 4 gün geçikti kizlar ben en son 8 haziranda adet oldum bu ay 7 sinde olmam lazimdi 4 gün gecti ama hala olmadim,felaket kasik agrisi cekiyorum cok akintim var ha geldi ha gelecek diyorum ama yok yok.persrmbe günü test yaptim negatif cikti acaba sizce kac gün daha beklemeliyim?nolur yardim edin
  2. adetim iki gün gecikti hamilemiyim

adetim iki gün gecikti hamilemiyim

günaydın slm arkadaslar size bi sorum olacaktı cvblarsanz sevinirim ... adetim iki gün gecikti bu sabah ikinci günü kahverengi gibi pembemsi bise gelmiş rengini tam anlayamadım kasıklarm hafif agrıo acaba hamile kalma sansım varmı yani bu bi belirti olabilir mi
  3. adetim 10 gün gün gecikti

adetim 10 gün gün gecikti

2 yıllık evliyim bebek istedğim için doktora gittim adetlerimde düzensiz di doktor hormon testi ve ulrason verdi ultrason da 5mm kist varmış yumurtalıkta ve hormon testi için adetli gitmem gerekiyomuş ama adetim mart 25 de olacaktım ama bugun ayın 7si ben adet olmadım hiçbir adet belirtim yok test yaptım ama negatif çıktı lütfen böyle bişey yaşayan cevap yazarmı..?
  4. Adetime 2 gün var acaba hamilemiyim

Adetime 2 gün var acaba hamilemiyim

Ya benim adetime 2 gün var adet olacak mis im gibi hissediyorum 15 gündür Goguslerim ağrıyor sertleştiler midem kaziniyor sürekli aç hissediyorum. Kasiklarim da batma lar oluyor dün normal idrar testi yaptım negatif. .. sizce hamile olma ihtimali m varmı
  5. 2 damla kahverengi akıntı ve sıvı var hamilemiyim ?

2 damla kahverengi akıntı ve sıvı var hamilemiyim ?

Bu ay adetimin ilk günü tuvalette iki damla kahverengi bir sıvı aktı ve iki gündür hiç birşey almıyo acaba hamilemiyim çocuk düşünüyoruz adetim de 1 hafta gecikti

Sayfayı Paylaş