2 gün adetim gecikti gebemiyim iki gündür kahverengi akıntım var

arkadaslar benimde adetim 25 gun gecikti, 2 defa idrar testi yaptim ama sonuc negatif cikti, morelim cok bozuldu ve bidaha test yapmaya korkuyorum...bikac gundur sanki adet olcakmisim gibii hissediyorum ama hala olmadim ne yapcagimi bilmiyorummm :((((

hamilelik

ARKADAŞLAR,
Eğer yumurtlama gününde gelen akıntı beyaz süt kesiği gibi ve yoğun şekilde çektikçe uzayan akıntınız varsa hamile kalma şensınız çok yüksek,bu bende olmadığı için hamile kalamıyorum

arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım adetim biteli 15 gün oldu kasklarımda ve gögüslerimde şişkinlik var mide bulantısı oluyor hamile olabilir miyim ??

mrb inş hamilesindir.benmde normalde 28 gnde bir olurum gecen ay 27. günde oldum bu ay ne 27. ne 28 ne 29. günlerde olmadım bebeklk istiyorum sizce ?

slm..hamıle olanları hayırlı olsun.. bende bu ay gunum 5 gun gecıktı ama hıc tık yok sadece karnım agrıyo hasta olacagım hıssedıyorum ya olamazsam artık test yapcam ..

Merhaba

Ben son 2 aydır hep 7 sünde adet gördüm 2 aydır hamıle kalmaya çalışıyorum bu ay 5 gün gecıktı fakat kahverengı akıntı geldı bıraz bıttı ıdrar testı negatıf çıktı hcg ölçtürdüm bugün acaba hamile olma ıhtımalım nedır sonucları yarın alıcım yarında doğum günüm pozitif çıkarsa uçarım artık :))) Lütfen fikirlerinizi yazın pozitif çıkarsa yarın paylaşacak sevgiler...

yardım

merhaba arkadaşlar;

uzun zamandır sitenizden forumları fırsat buldukça okuyorum. sanırım sizlerin arasına girmeye ihtiyacım var.

Ben 3 yıllık evliyim ve 1,5 yıldır bebek istemi ile doktora gidiyorum. eşimde ve bende herhangi bir problem yok. bu ay 3 gün klomen kullandım, aşılama iğnesi oldum ve 15.günümden beride progestan kullanıyorum. adetimin başlaması gereken günden itibaren 2 gündür ara ara kahverengimsi bir akıntı geliyor sol kasığımda ağrı var. daha önce hiç böyle bir akıntı ile karşılaşmadım. hamilemiyim diye umutlanıp hayal kırıklığına uğramak istemiyorum. Hamile değilsem bile neden olabilir bana da yaşadıklarınız vasıtasıyla yardımcı olmanızı rica ederim.

inþ. caným aliya senin konuyu görünce cvp vermek istedim yumurtlama olana yakýn oldugu gün kasýk agýrlarý ve akýntý olabýlýr. adetýn 28 gün sürüyorsa adetýnýn 14-15 16. günü yumurtlama olabýlýyor. birde hamýle kalkmak istýyorsan þimdiden folýk asit ( 12 vitaminden biri ) kullanman yararýna olur eczaneden alabýlýrsýn doktorun reçeteye yazmasýna gerek yok .Bu arada beným adet 9 gün geçti bugun gidip sonucu ögrenecegým kýzlar bu meseajýmý gören varsa ne olur dua etsýn baþkasý için yapýlan dua daha makbul. inþ. hayýrlý haberlerle karþýlaþýrýz.
ne oldu canim sonuc hamismisin sonuc cikacak dediniz yaa

inþ. caným aliya senin konuyu görünce cvp vermek istedim yumurtlama olana yakýn oldugu gün kasýk agýrlarý ve akýntý olabýlýr. adetýn 28 gün sürüyorsa adetýnýn 14-15 16. günü yumurtlama olabýlýyor. birde hamýle kalkmak istýyorsan þimdiden folýk asit ( 12 vitaminden biri ) kullanman yararýna olur eczaneden alabýlýrsýn doktorun reçeteye yazmasýna gerek yok .Bu arada beným adet 9 gün geçti bugun gidip sonucu ögrenecegým kýzlar bu meseajýmý gören varsa ne olur dua etsýn baþkasý için yapýlan dua daha makbul. inþ. hayýrlý haberlerle karþýlaþýrýz.
ne oldu canim sonuc hamismisin sonuc cikacak dediniz yaa

• Selam arkadaslar araniza yeni katildim benimde bi kac sorum olucak yardimci olursaniz sevinirim ben haziranin 23 de en son adet gordum ve su zaman oldu hala adet goremedim esim geri cekilme yontemiyle korunuyoduk ve bi kac kere evde idrar testi yaptim ama hepsi negatif cikti kasiklarimda agri var ve 1 hafta once belimde siddetli agri vardi su aralar cok ates basiyo beni ayni menopoza girer gibi hafifde migde bulantim var sizce gebe olma gibi bi ihtimal varmi..

mrb arkadaşlar. bende 9 aylık evliyim. geçen ay 2 sinde adet olmuştum. her ay 2 gün öne çekiyordu 31 inde olmam gerekirken 4 gündür adet olmadı. ama ara ara kan gibi kahverengi akıntım oluyor. ped takıyorum adet olcam die ama pedim tertemiz kalıyor. sizce bu nedir. banada yardımcı olunnnnn

Geri