gebe
  1. crazyseni_

crazyseni_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    3

2 günde 2 kilo :)))

Konu, 'Nasıl Zayıflarım ?' kısmında crazyseni_ tarafından paylaşıldı.

Dikkatli uygulandığında ve iki gün aşılmadığında 2 günde 2 kilo verdiren diyet sağlığı bozmaz. Masum bir şok diyettir ve günlük alınan kalori miktarı 700’dür. Kişiden kişiye iki günde 2 ya da 3 kilo kaybedilebilir. 2 günde 2 kilo verdiren bu diyetin çok sık tekrarlanmaması gerekiyor. Bağışıklık sistemi bu menüyü iki günden fazla algılamayacağı için iki gün sonra kilo verimi durur. Bu yüzden diyet sürdürülse bile etkili olmaz.
    2 günde 2 kilo diyet menüsü
    1.Gün
    Sabah: Meyve ya da taze sıkılmış meyve suyu
    Öğle: 1 tabak
    sebze yemeği, 1 kase yeşil salata ve 1 kase yoğurt
    İkindi:1 porsiyon meyve
    Akşam: 1 tabak et yemeği, mevsim salatası ve 1 dilim çavdar ekmeği
    Gece: 1 porsiyon meyve

2.Gün
    Sabah: Meyve ya da taze sıkılmış meyve suyu
    Öğle: 1 tabak sebze yemeği, 1 kase yeşil salata ve 1 kase yoğurt
    İkindi: 1 porsiyon meyve
    Akşam: 1 tabak et yemeği, mevsim salatası ve 1 dilim çavdar ekmeği
    Gece: 1 porsiyon meyve

Menüde yer alan meyve ve sebzelerin taze ve mevsiminde üretilmiş ürünler olmasına dikkat edin. Yemekleri çeşitli baharatlarla daha da lezzetli bir hale getirebilirsiniz. Tuz kullanırken aşırıya kaçmayın.

NESLİ'HAN bunu beğendi.
  2. NESLİ'HAN

NESLİ'HAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Ben bunun bi benzerini uyguladım ama ufacık bile bi değişim olmadı :(
    Su içsem yarıyor ... :cry:

2 günde 2 kilo :))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. FLAŞ FLAŞ FLAŞ!!! 2 günde 3 kilo verin

FLAŞ FLAŞ FLAŞ!!! 2 günde 3 kilo verin

2 gün gibi çok kısa bir zamanda tamı tamıda 3 kilo vermek istemezmisiniz? bende soru sordum dimi kim istemezki :D:D aklına şaşarım istemeyenin :laugh: işte buyrun meleklerim 2 günde 3 kilo vermenin yolları :):) Amaç: 2 günde ortalama 2-3 kilo vermek Günlük kalori: 700 Kalori Genel bir diyet/zayıflama programı olarak diyetisyenler tarafından tercih edilmeyen bu düşük kalorili diyet...
  2. ekmek diyetiyle 3 günde 1.5-2 kilo.

ekmek diyetiyle 3 günde 1.5-2 kilo.

ekmek diyetide olurmuymuş demeyin oluyormuş kızlarrr :laugh: Hedef: 3 günde 1.5-2 kilo. Günlük kalori: 900 Kcal Bu rejim tek gıda rejimi grubuna giren ve en fazla 3 gün süreyle yapılabilecek bir diyettir. Yeniden başlamak için aradan 4 günlük bir süre geçmesi gerekir. 3 gün boyunca günde 10-12 dilim kızarmış ekmek yenilen bu diyette ekmeklere çok az tereyağı sürebilirsiniz. Tek bıçak...
  3. Nefessiz 2. günüm

Nefessiz 2. günüm

ölüyorum.. bir kere değil bin kere ölüyorum.. hani biz bitmeyecektik . nerde kaldı o sözler elimi tutup yemin etmeler.. şöyle bi bakıyorum da.. nereye baktığım önemli değil sevgilim baktığım her yerde seni göruyorum.. bu böyle devam ederken nasıl unuturum seni. nasıl biitiririm yüreğimde sevgini.. sevgin değil ben bitiyorum.. bugun yokluğunun ikinci günü ve ben hayatımın her saniyesinde...
  4. 5 Günde 2 kilo Verdiren Hipokrat Kahvesi

5 Günde 2 kilo Verdiren Hipokrat Kahvesi

5 günde 2 kilo hipokrat kahvesi Tontiş melekler birlikte zayıflamaya ne dersiniz.Yanetkisi olmayan bu ürünü evdeki malzemelerle yapabilir ideal kilonuza kavuşabilirsiniz.Denemekle bişey olmaz dimi.Hadi kolları sıvıyalım :) Şems aslan 5 günde 2 kilo veridiren hipokrat kahvesi tarifi 5 Günde 2 kilo Verdiren Hipokrat Kahvesi Malzemeleri 1 tane yeşil elma 2 orta boy havuç 2 tane kırmızı...
  5. 1 günde 2 kilo nasıl verilir??

1 günde 2 kilo nasıl verilir??

Elbette 1 günde 2 kilo vermek diğer uzun diyetlere oranlara çok daha yıpratıcı olacaktır. Ancak bazı durumlarda örneğin askerlik ya da polislik sınavları için 1 veya 2 kilo fazlası olanlar deneyebilirler. Bu diyete bir tür açlık grevi de denebilir. Gün boyunca kesinlikle hiçbir katı gıda yenilmemelidir. Bol sıvı tüketilmeli ama şeker kullanılmamalıdır. 1 günde 2 kilo verdiren diyette, günde...

Sayfayı Paylaş