gebe
  1. secreter

secreter Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

2 haftadır adet olamıyorum

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında secreter tarafından paylaşıldı.

nısan 6da adet oldum hala olmadım kıst varmıs ama kıst bu kadar gecıkme yapar mı??

2. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    hormonlarını bozmus olabılır tabıkı bence bır test al ve yap yada en ıyısı tekrar doktor gıt

3. secreter

secreter Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hormonal bozukluk ve ıdrarında ıltıhap var dedi ...

4. melekinci

melekinci Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    kistler gerçekten 2,3 ay geçirebiliyor adeti.eğer hamile değilsen doktor kontrolünde adet söktürücü hap içmelisin.yoksa kistler büyüyor.

2 haftadır adet olamıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelikte 2. Hafta

Gebelikte 2. Hafta

hamilelikte 2hafta tek tüple gebelik tek tüple hamilelik hamile kalanlar Anne adayının yumurtalıklarında yumurta hücresi gelişimi devam etmektedir. Bu esnada endometrium adı verilen rahim zarı da kalınlaşmaya başlamıştır. Bu kalınlaşmanın amacı döllenme meydana geldikten sonra oluşacak embryonun rahim içinde rahatlıkla tutunmasını sağlamaktır. Yeni gelişecek olan canlının ihtiyaçlarını...
  2. Adet sancısı 2 hafta önceden başlar mı?

Adet sancısı 2 hafta önceden başlar mı?

hamilelikte adet sancısı adet belirtileri kaç gün önce başlar gebelikte sancısı ne zaman başlar belirtileri kaç gün önceden Merhaba arkadaşlar.Beni bilgilerinizle aydınlatırsanız çok sevinirim..1,5 yıllık evliyim ve 3 aydır bebek istiyoruz.Geçen ay doktora gittim ve yumurtamın oluştuğunu ve 1 hafta sonra çatlayacağını söyledi.Biz de eşimle malum günleri değerlendirdik.Normalde çok düzenli adet...
  3. hamile olabilirmiyim adetime yaklaşık iki hafta var

hamile olabilirmiyim adetime yaklaşık iki hafta var

hamilemiyim hamile olabilirmiyim adetime yaklaşık iki hafta var ama bende gögüs şişkinliği vekasıklarımda ağrı var hamile olabirmiyim lütfen cevap yazın
  4. Neden adet olamıyorum ne yapmalıyım kızlar ?

Neden adet olamıyorum ne yapmalıyım kızlar ?

Kızlar merhaba. adetlerim inanılmaz düzensiz benim. Yaklaşık 4 yıldır böyle. hani 3-5 ay adet olmadığımı biliyorum. Bu yüzden doktorlarada gittim bir şeyin yok deyip genelde stretolayına bağlıyorlar durumu. Artık ilaçları kullanmayıda bıraktım. Çok kötü bir durumdayım. Farlutalle ile adet oluyordum bi kaç hafta gecikmelerle. Ama şükür artık onuda olmuyorum. Ya ben adet olmuyorsam benim ileride...
  5. adet olamıyorum kan testi yaptırdım

adet olamıyorum kan testi yaptırdım

17 kasim son adetim ve suan 20 kasim olmadim. 18 inde kan testi yaptirdim 0,15 ve idrar testlerim negatif hamilemiyim sizce ? dokror izinliydi gösteremedim. sogan suyuna baslasammi yeniden kan vercem ? Teşekkürler

Sayfayı Paylaş