gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

2 İlginç tasarım aydınlatma örneği

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

2012 Aydınlatma modelleri Aydınlatma tasarımları

Tasarımcılar harıl harıl çalşıyor. Bende sizin için harıl harıl araştırıyorum. aydınlatma modellerine göz atarken gördüm bu modelleri. İlk gördüğümde gülümseme belirdi yüzümde. İlki tam ahşap evlere uygun. Gerçi ben ahşap bir kır evinde ateş böceği ile aydınlatma yolunu tercih ederim :) İkinci aydınlarma da mutfağa. Byrun meleklerim tasarım aydınlatma modelleri;

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

anamm bayıldım yaaa süp süpermiş bu mutfağım için çok ideal :D:D

2 İlginç tasarım aydınlatma örneği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Farklı Tasarım Aydınlatmalar

Farklı Tasarım Aydınlatmalar

Evinizin dekoru hazır.. Yani koltuk takımları, yemek takımları, kullanmak isteyenler için vitrin de hazır.. Geriye aydınlatma kaldı. Hep en son aydınlatmaları alırız zaten :) Aydınlatmalar evin en tepesinde olur ama şıklığı ile bir o kadar da göz önünde olabilir. Ayrıca aydınlatmaların tasarımlarında küçük oynamalar yapılarak evinizi olduğundan dar ya da olduğundan daha geniş...
  2. Renkli bahçe aydınlatma örnekleri

Renkli bahçe aydınlatma örnekleri

Renkli bahçe aydınlatma örnekleri, tasarımı, dekorasyonu, aydınlatma hakkında detaylı bilgi edinelim arkadaşlar. Evlerimiz kadar önemli bir diğer bölüm de bahçelerimiz hanımlar.Ben bu dev aydınlatmaları çok beğendim. Bahçemizin güzelliğini öne çıkarmayı güneş başarıyla yapıyor. Ancak geceleri yardıma ihtiyaç duyuyor. Sıcak bir kahve...
  3. İlginç bir tasarım örneği daha

İlginç bir tasarım örneği daha

İlginç Tasarımlar Portatif sandalye Bu tasarımcılar o kadar değişik şeyler tasarlıyorlar ki ne olduğunu baştan anlamak çok güç. Bir bilmece bildirmecem var melekler. Acaba bu nedir nedir? Bilemediyseniz yardım edeyim. Mesela ortadan ikiye ayıralım Aslında 2 adet sandalyeymiş diyenler için yanlış cevap. Çünkü bu tasarım aslında 2 sandalye, 2 sehpa. Nasıl mı? İşte böyle;
  4. İlginç tasarım masa lambaları

İlginç tasarım masa lambaları

Tasarım masa lambaları Masa lambası modelleri Tasarımcılar yine birbirinden ilginç aydınlatma modelleri tasarlamışlar. Ben özellikle çeşmeli ve uçaklı olan masa aydınlatma modellerine bayıldım.
  5. ilginç tasarım abajur örneği

ilginç tasarım abajur örneği

Abajur modelleri İlginç tasarım abajur örneği Tasarımcılar yine ilginç tasarım yeteneklerini konuşturmuş. Bu ayaklı abajur çok ilginç bir tasarım olmuş. Benim tarzım olmasada yinede değişik bir abajur modeli olduğundan dikkat çekiyor.

Sayfayı Paylaş