gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2 kez sebepsiz yere düşük yapıp sonradan bebeği olan varmı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar ben sebepsiz 2 düşük yaptım.Doktorlar birşey diyemediler. Şimdi korkuyorum yine aynısı olur diye, acaba benim durumumda olup anne olan varmı içinizde?

2 kez sebepsiz yere düşük yapıp sonradan bebeği olan varmı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sebepsiz yere morarıyor

Sebepsiz yere morarıyor

9 yaşındaki bu kızı görenler aile içi şiddete maruz kaldığını sanıyor. Oysa gerçek çok farklı... Bethan-May Slater henüz 9 yaşında. Hayat dolu ve neşeli bir çocuk. Okulda da oldukça başarılı. Ancak yüzünde, kollarında, bacaklarında, bedenin her yerindeki morluklar, öğretmenlerini ayağa kaldırdı. Onu görenler, anne babasının şiddetine maruz kaldığını düşündü. Küçük kızın, evde dayak yediğini...
  2. düşük yapıp yeniden hamile kalanlar yardım istiyorum..

düşük yapıp yeniden hamile kalanlar yardım istiyorum..

bayanlar 18 şubatta düşük yaptım.benim merak ettigim bi dahaki gebeligimde hemen progestanamı başlayacam düşük yapanların yardımlarınızı bekliyorum.
  3. Bebekler Doğumdan Sonra Gerekli Olan Malzemeler

Bebekler Doğumdan Sonra Gerekli Olan Malzemeler

Hanımlar bebeklerinizi kucağınıza aldığınızda artık ona cicilerini giydirme zamanı gelmiş bulunmaktadır :) daha önceden aldığınız bebişleriniz için gerekli eşyaları kullanma vakti.Şimdi neler gerekiyor onları yazalım :) -Tulum -Bodyler -Temizleme havluları -Anakucağı -Patik, eldiven, bere, çorap -Mendil, önlük -Hırka, yelek -Minik boy bebek bezleri -Battaniye -Biberon -Emzik -Toz mamalar...
  4. Düşük yapıpta Adet olamayan

Düşük yapıpta Adet olamayan

Düşük yapıpta Adet olamayan varmııııı Düşük yapıpta Adet olamayan varmııııı kurtaj olmadan
  5. kürtajsız düşükten hemen sonra hamile kalan varmı

kürtajsız düşükten hemen sonra hamile kalan varmı

kürtajsız düşükten hemen sonra hamile kalan varmı

Sayfayı Paylaş