gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2 Kıtalı Cumhuriyet Bayramı İçin En Güzel Şiirler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; 2 kıtalı cumhuriyet bayramı şiirleri hakkında bilgiler vermektedir.

Coşku içinde kutlayacağımız bir cumhuriyet bayramı daha yaklaşıyor melekler :) Statlarda sergilenecek Türk silahlı kuvvetleri ile gövde gösterileri yapacağımız, sahip olduğumuz cumhuriyetle bir kez daha gururlanacağımız ve Atamızı rahmetle ve saygıyla anacağımız 29 Ekim cumhuriyet bayramı için 2 kıtalık şiirler sunuyoruz sizlere...

Cumhuriyet Bayramı Şiirleri 2 Kıta

CUMHURİYET

Gönül verdik,
    Sana erdik.
    Ey hürriyet, Cumhuriyet.

Herkes sever,
    Seni över.
    Ey hürriyet, Cumhuriyet.
    Canımızdasın, Kanımızdasın.
    Ey hürriyet, Cumhuriyet.

CUMHURİYET MARŞI

Cumhuriyet, cumhuriyet, en güzel şey hürriyet
    Nice zahmet, nice emek verdi sana bu millet!
    Gazimin sen en büyük yadigarısın bana
    Nice zahmet, nice emek verdi sana bu millet!

Dalgalansın her tarafta şanlı Türk'ün bayrağı
    Korumaktır ve yüceltmek azmimiz bu toprağı!
    Bu vatan hiç sensiz olmaz, ey güzel cumhuriyet
    Milletim öyle demiştir ; ya ölüm, ya hürriyet!

CUMHURİYET

Kan akıttık can verdik,öyle kavuştuk sana
    Adın bile veriyor bahtiyarlık insana
    Seviyoruz biz seni canımızdan ileri
    Atamıza söz verdik,dönmeyeceğiz geri

Eğer birgün uğruna gerekkirse canımız
    Damarımızda saklıdır,senin için kanımız
    Yaşamak için ölmek davasıdır HÜRRİYET
    Yüzbinlerce şehidin adıdır CUMHURİYET...

2 Kıtalı Cumhuriyet Bayramı İçin En Güzel Şiirler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cumhuriyet bayramı şiirleri 4 kıtalı

Cumhuriyet bayramı şiirleri 4 kıtalı

Oğlum için cumhuriyet bayramı şiirleri arıyorum özellikle 4 kıtalı ve kısa olursa sevinirim yardımcı olacak arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum.
  2. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı İçin En Güzel Şiirler 4 Kıtalı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı İçin En Güzel Şiirler 4 Kıtalı

Bu konu; 4 kıtalı cumhuriyet bayramı şiirleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, cumhuriyetimizin kuruluşunu kutlamammıza sayılı günler kala sizlere en güzel cumhuriyet bayramı şiirlerinden seçtiklerimizi paylaşacağız. Mustafa Kemal Atatürk 'ün Türk milletine hediyesi olan cumhuriyeti en iyi şekilde koruyacağımızın mesajını vereceğimiz bayram kutlamaları için en güzel şiirler...
  3. 2.Sınıflar İçin Cumhuriyet Bayramı Şiirleri Arşivi

2.Sınıflar İçin Cumhuriyet Bayramı Şiirleri Arşivi

Bu konu; 2.sınıflar için cumhuriyet bayramı şiirleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 18 gün sonra kutlamaya hazırlandığımız cumhuriyet bayramı için çocuklarınıza harika bir şiir arşivi hazırladık. Sınıfta ya da okulda yapacakları törenlerde okuyabilecekleri cumhuriyet bayramı şiirleri için bizim de bir katkımız olsun istedik ve ilköğretim okullarında okuyan öğrencileriniz...
  4. Cumhuriyet Bayramı İçin En Güzel Şiirler 2012

Cumhuriyet Bayramı İçin En Güzel Şiirler 2012

Bu konu 29 ekim cumhuriyet bayramı şiirleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bugün Cumhuriyetimizin 89.yılını kutluyoruz. İstanbul'da yaşayanların akşam 19:00'dan sonra Boğaziçi'nde başlayacak olan muhteşem havai fişek gösterisini bekledikleri bu güzel gün sebebiyle bizler de sizler için en güzel Cumhuriyet bayramı şiirlerini derledik. Buyrun... 29 Ekim Cumhuriyet...
  5. En Anlamlı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Şiirleri

En Anlamlı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Şiirleri

en güzel cumhuriyet bayramı şiirleri,en anlamlı cumhuriyet bayramı şiirleri,cumhuriyet bayramı şiirleri kısa,29 ekim cumhuriyet şiirleri,29 ekim cumhuriyet bayramı şiirleri ATATÜRK VE CUMHURİYET Rabbimin armağanı batıdan doğan nurdun, Sine-i millet ile önderi oldun yurdun, Adım adım dolaşıp gereğini buyurdun, Saygılar duyulan bir Türk gücünü duyurdun, Gerçek bir dehaydın, hep bir adım...

Sayfayı Paylaş