gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

2 li test sonuçlarımızı burada paylaşalım

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

2li test down sendromu

Selam kızlar,
    2 li test yaptırıp sonuçları alan varmı?
    beni temiz çıktığı için 3 yada 4 lü yaptırmamıştım

2 li test sonuçlarımızı burada paylaşalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2 li test

2 li test

Gebelik testi 3 lü test Arkadaşlar 2 li test yapıp temiz çıkınca önlem amaçlı 3 yada 4 lü testi yaptırdınızmı hamileliğim boyunca okadar çok test yapıldıkı türlü türlü acaba birazda para tuzağımı diye düşünmeye başlamıştım
  2. aşılamada başarılı doktorları burada paylaşalım

aşılamada başarılı doktorları burada paylaşalım

Aşılama ile hamile kalma tüp bebek arkadaşlar merhaba aşılama yaptıgınız hastane ve doktorları paylaşabilirmisiniz? benim arkadasım doktor erman işçile yaptırdı ve ilk aşılamasında tuttu darısı başınıza
  3. Spermiogram Test Sonucu

Spermiogram Test Sonucu

Günaydın Arkadaşlar, siteye yeni üye oldum. Öncelikle sıkıntısı olan herkese acil şifalar dilerim ve sıkıntısı olmayanlarda inşallah bir ömür sağlıklı geçirirler. Dün eşim spermiogram testi yaptırdı. Ancak henüz doktoruna gösteremedik. Tahminimce haftaya ancak gösterebilir ama merak ediyorum. Anlayanlar acaba yardımcı olabilirler mi? Test sonucunun fotoğrafını çektim yüklüyorum. Şimdiden...
  4. progestan ve 2 li test

progestan ve 2 li test

selam bayanlar kafama takılan bir soru var sizinle paylaşmalıyım ben 10. haftamı bitirmek üzerim inş. 13.haftamda 2li test yaptırmayı düşünüyorum. Progestan hormon ilacı günde 1 kes kullanıyorum . 2 li testin kanda bakılan boyutu için sormak istiyorum, kullanılan ilaçlar kan sonucunu etkiler mi? böyle bir durumla karşılaşan oldu mu? sevgiler... ._.
  5. test sonuçlarıma bakar mısınız?

test sonuçlarıma bakar mısınız?

Merhaba hormon testi yaptırdım,doktorum polikistik over olduğumu söyledi bir de siz bakın lütfen serbest T4 : 1.41 tsh : 1.81 fsh : 6.62 e2: 42.79 lh : 9.95 prolaktin : 20.42

Sayfayı Paylaş