gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

2 li test

Konu, 'Çöplük' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Gebelik testi
    3 lü test

Arkadaşlar 2 li test yapıp temiz çıkınca önlem amaçlı 3 yada 4 lü testi yaptırdınızmı
    hamileliğim boyunca okadar çok test yapıldıkı türlü türlü acaba birazda para tuzağımı diye düşünmeye başlamıştım

2 li test konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Test

Test

Rüyasında test çözen kimse geçici bir sıkıntı alır.
  2. test

test

Araştırmalar küçük çocukların resimdeki “samimi” çifti göremediklerini, bunun zihinsel kodlamalarında böyle bir sahneye yer olmadığı için gerçekleştiğini gösterdi. Çocukların gördüğü dokuz tane yunustur!!! Ek not:Bu test bulanmış bir beyne sahip olup olmadığını ölçmek için yapılmıştır. Eğer yunusları en geç 3 saniyeye kadar seçemiyorsan aklını çoktan kaybetmişsin!!!
  3. Bayan atlet 2' li takım modelleri

Bayan atlet 2' li takım modelleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. 2 li test sonuçlarımızı burada paylaşalım

2 li test sonuçlarımızı burada paylaşalım

2li test down sendromu Selam kızlar, 2 li test yaptırıp sonuçları alan varmı? beni temiz çıktığı için 3 yada 4 lü yaptırmamıştım
  5. progestan ve 2 li test

progestan ve 2 li test

selam bayanlar kafama takılan bir soru var sizinle paylaşmalıyım ben 10. haftamı bitirmek üzerim inş. 13.haftamda 2li test yaptırmayı düşünüyorum. Progestan hormon ilacı günde 1 kes kullanıyorum . 2 li testin kanda bakılan boyutu için sormak istiyorum, kullanılan ilaçlar kan sonucunu etkiler mi? böyle bir durumla karşılaşan oldu mu? sevgiler... ._.

Sayfayı Paylaş