gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

2 Litrelik Kolayı Ne Kadar Zamanda İçebilrisiniz? :D

Konu, 'Komik Videolar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

komik videolar 2 litrelik kolayı 53 saniyede içen adam

Sevgili melekler, kendimi kolakolik zannederdim ama yok ben kola falan içemiyormuşum, videoyu izleyince onu anladım :D:D Hani 2 ltlik kolayı alsam elime gide gele 1 saat içinde içerim ama 53 saniyede içen bu adamı görünce ne boğaz varmış demeden geçemedim :S

Dipnot: Videonun başında epey bir süre arka plandaki bir adam da sürekli burnunu kurcalıyordu, videoyu ilk izlediğimde onu izlemekten kolayı içen adama dikkatimi veremedim hahaha

2 Litrelik Kolayı Ne Kadar Zamanda İçebilrisiniz? :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne Kadar Zamanda Hamile Kalabilirim?

Ne Kadar Zamanda Hamile Kalabilirim?

hangi günlerde hamile kalabilirim hamile kalınmayan günler hangi tarihlerde kalabilirim tarihlerde kalınır kalınmayacak günler Ne Kadar Zamanda Hamile Kalabilirim? Çiftler genelde hamile kalmamak için büyük çaba sarf ederler ve çeşitli yöntemlere başvururlar. Ancak bir bebek sahibi olmaya karar verdikleri anşaşırtıcı gerçekle karşılaşırlar. Bu şudur; aslında bir aylık adet periyodunda...
  2. Ne kadar zamanda hamile kalınabilir?

Ne kadar zamanda hamile kalınabilir?

hamilelik ne kadar zamanda belli olur ne kadar sürede hamile kalınır zamanda hamile kalınır hamilelik en kısa zaman belli olur Çiftler genelde hamile kalmamak için büyük çaba sarf ederler ve çeşitli yöntemlere başvururlar. Ancak bir bebek sahibi olmaya karar verdikleri anşaşırtıcı gerçekle karşılaşırlar. Bu şudur; aslında bir aylık adet periyodunda hamile kalacabileceğiniz zaman 4 gün kadar...
  3. Kolanın zararları neler ?

Kolanın zararları neler ?

Kızlar istemeden de olsa çok fazla kola içiyorum ve zararları nelerdir öğrenmek istiyorum, belki okuyunca bırakabilirim bu kadar içmeyi :S
  4. Sahur Vakti Ne Zamana Kadardır?

Sahur Vakti Ne Zamana Kadardır?

sahur vakitleri oruç hakkında soru ve cevaplar sahurda ne zamana kadar yemek yenir 2013 Ramazan ayının bir haftasını geride bıraktığımız şu günler de halen çoğu kişinin kafasını karıştıran oruç ile ilgili sorular vardır. Bu sorulardan biride sahur zamanı ne zamana kadar yemek yenilir yolundadır. Merak edilen sahur hakkında ki sorunun cevabını sizler için paylaşıyoruz. Yine Ramazan ayında...
  5. Ne Kadar Zamanda Hamile Kalinabilir?

Ne Kadar Zamanda Hamile Kalinabilir?

hamile kalma dönemi,hamile kalmak için zamanlama,hamile kalmanın yolları,ne zaman hamile kalırım,hamile kalmadığımda ne zaman doktora gitmeliyim,hamile kalmak için ne yapmalıyım,hamile kalma hakkında bilgiler Her evli ciftin suphesiz istegi bir bebek sahibi olmaktir. Bir cok kadinin aklindaki ortak soru olan ne kadar zamanda hamile kalinir, ne zaman hamile kalacagim gibi sorularin...

Sayfayı Paylaş