gebe
  1. PEmBeLİ_PiSİ

PEmBeLİ_PiSİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

2 Milyar çinliyi nasıl yerleştirirsiniz

Konu, 'Çöplük' kısmında PEmBeLİ_PiSİ tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: 2 Milyar çinliyi nasıl yerleştirirsiniz

cok kötu bı göruntu oldugunu dusunuyorum cocuklarımız agac ne bılmıcekler yesıllık göremıcekler cok üzülüyorum.benım cocugum kıtaplardan cıceklerı papatyaları görcek dıye cok korkuyorum. cok katlı apartmanlara karsıyım ve gereksız oldugunu dusunuyorum

paylastıgın ıcın teşekkürler canım emegıne saglık

2 Milyar çinliyi nasıl yerleştirirsiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2 milyar dolarlık tefecilik operasyonu

2 milyar dolarlık tefecilik operasyonu

MALİYE Bakanlığı’nın suç duyurusu üzerine İstanbul’daki 4 faktoring şirketine kayıt dışı tefecilik yaptıkları gerekçesiyle operasyon düzenlendi. Devletin 2 milyar dolar zarara uğratıldığı belirlenen operasyonda 40 kişi gözaltına alındı ve 500 bin dolara el konuldu. Polis, operasyonun Cumhuriyet tarihinin en büyük tefecilik operasyonu olduğunu belirtti. Vergi denetmenleri, şirketlerin 2001’e...
  2. Take Two 2 milyar doları beğenmedi

Take Two 2 milyar doları beğenmedi

VİDEO oyun yayıncısı Electronic Arts (EA) rakibi Take Two’ya 2 milyar dolarlık birleşme teklifi götürdü. Ancak, Take Two önerilen bedelin şirket değerinin çok altında kaldığı gerekçesini öne sürerek bu teklifi kabul etmedi. Take Two gelen 2 milyar dolarlık teklifi kabul etseydi oluşacak yeni şirket dünyanın en büyük bağımsız video yayıncısı konumuna gelecekti. Electronic Arts’ın bu teklifi, bu...
  3. Kömürden 5 yılda 2 milyar YTL zarar

Kömürden 5 yılda 2 milyar YTL zarar

Taş kömürü üretim faaliyetlerinden 2003-2007'de 2 milyar 18 milyon 157 bin 123 YTL zarar eden Türkiye Taşkömürü Kurumunun (TTK), 2008'de zararının 411 milyon 130 bin YTL olacağı tahmin ediliyor. 2003'de 493 milyon 688 bin 370 YTL, 2004'te 388 milyon 456 bin 686 YTL, 2005'de 357 milyon 553 bin 671 YTL, 2006'de 356 milyon 985 bin 718 YTL ve 2007'de 421 milyon 472 bin 678 YTL zarar eden kurumda,...
  4. KİT'lerden 2008'de 2 milyar lira zarar

KİT'lerden 2008'de 2 milyar lira zarar

Kamu İktisadi Teşebbüsleri (KİT), 2008 yılında 2 milyar 185 milyon 464 bin YTL zarar etti. Hazine Müsteşarlığı'nın internet sitesinde yer alan verilere göre, KİT'lerin kesinleşen görev zararları ise 1 milyar 422 milyon 338 bin YTL olurken, söz konusu KİT'lere yapılan toplam ödeme 1 milyar 243 milyon 602 bin YTL, devreden borç ise 941 milyon 861 bin YTL oldu. Bu verilere göre, geçen yıl en...
  5. Çinliler nasıl rakı içer?

Çinliler nasıl rakı içer?

çinliler, nasıl rakı içilir, tarifleri, rakı nasıl yapılır, çeşitleri burada bulabilirsiniz Çinliler nasıl rakı içermiş detaylı şekilde inceleyelim .. “ Çin’de Efe Rakı kokteyleri tercih ediliyor” Özenle seçilen yaş üzümlerinden üretilen Efe Yaş Üzüm Rakısı’na beklenmedik ilgi Çin’den geldi. Yeşil Efe’yle hazırlanan Efe Rakito, Efe Zencimix, Efe Mandarino isimli...

Sayfayı Paylaş