gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2 sayfalık izmiri anlatan bir metin

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2 sayfalık izmiri anlatan bir metin istiyorum yardım edeilirmisiniz bana lütfen aratırmam için bu bana lazım teşekkür ediyorum sağolun.

2 sayfalık izmiri anlatan bir metin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İzmİr

İzmİr

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Met

Met

Yani suların kabarması, bolluk, zenginlik pardır. Tam tersi cezir ise parada azalmadır
  3. Metin Özülkü - Bir Yemin Uğruna

Metin Özülkü - Bir Yemin Uğruna

Ya bir gün dönersem elimi eteğimi çekersem dünya halinden Vazgeçersem sonu belli olmayan muammalı yollardan Bilmem bulur muyum seni olduğun gibi bıraktığım o elde Bilemem bilmem yine benim için dalar gider mi gözlerin Bir yemin uğruna vururum kendimi bak şimdi Acır bana kahretsin unut gitsin&ölümüne geldim __________________
  4. Barnabas incili tam metin 2-12 bölüm

Barnabas incili tam metin 2-12 bölüm

barnabas incili tam metin çobanlar metin2 mısır a inen melek mısır a inen melekler kudüs e melek 2. Cebrail'in Bakire Meryem'in hamileliğiyle ilgili olarak Yusuf'a yaptığı hatırlatma. Allah'ın iradesini öğrenen Meryem, yüklü olduğundan kendine saldırırlar ve zina suçlusu sayarak taşlarlar diye insanlardan korkup, dindar, takva sahibi, namaz ve oruçla Allah'a ibadet eden ve bir marangoz olarak...
  5. İzmir bir prensestir

İzmir bir prensestir

izmir bir prensestir çok güzel şapkasıyla diye bir dize var arkadaşlar ya bunu kim söylemiş şarkı mı bu nedir ?

Sayfayı Paylaş