gebe
  1. mrslove

mrslove Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    3

2.üniversite (çocuk gelişimi)

Konu, 'Eğitim Şart' kısmında mrslove tarafından paylaşıldı.

Merhaba bayanlar 25yasında önlisans mezunuyum normalde onlisansı lisansa tamamlamak tı istegım fakat son günlerde ısrarla tekrar önlisans 2.üniv çocuk gelişimi okumak istiyorum. Anadolu unıv yada İstanbul üniv yspabılırmıyım bılmıyorum hamıleyım daha yenı dersler ve kayıt başladığında yaz olcak ve ben yenı doğum yapmış olacağım inş aslında ücretli öğretmenlik yapmak istediğim için bu bölümü sectim bir yandan çok mezunu olduğunu biliyorum , bir yandan ise herkesin kısmetı farklı dıyorum... tecrubenıze görüşünüze ihtiyacım var

2.üniversite (çocuk gelişimi) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuğun Bilişsel gelişimi 2 yaş

Çocuğun Bilişsel gelişimi 2 yaş

0 2 yaş bilişsel gelişim 2)İki yaş çocuğu bardağındaki suyu rahatlıkla içse de, kaşığındaki çorbasını döke saça içer. Kaşığındaki sıvıyı dökmeden ağzına götürebilmek, kolun kaba motor hareketlerinin yanı sıra, iyi bir koordinasyon gerektiren ince bir motor harekettir. El ve parmaklarını kullanabilmesi için gerekli olan ince motor yeteneği ile, bu dönemde düğmelerini açıp kapamaya yetmese de,...
  2. Çocuğunuzun gelişimi...

Çocuğunuzun gelişimi...

Çocuğun okuldaki başarısızlığı, dikkat kaybı, uyum zorluğu, davranış sorunları, öğrenmeyle ilgili sorunlar,aile içindeki iletişim sorunları ne yazık ki genellikle yeterince önemsenmiyor. Çocukların fiziksel gelişimleri, doğdukları günden başlayarak dikkatli bir biçimde takip edilebiliyor. Ancak duygusal, sosyal ve zihinsel gelişmelerinin takibinde aynı özen ne yazık ki gösterilemiyor....
  3. 1-2 Yaş Arası Çocuk Gelişimi

1-2 Yaş Arası Çocuk Gelişimi

17 aylık bebek gelişimi 17 aylık bebek neler yapar 31 gelişimi 1 2 yaş 20 neler yapabilir 13-15 Aylar Bu dönem çocuğunuzun pek çok şey öğrenip, pek çok gelişim yaşayacağı bir dönemdir. Her ne kadar çocuğunuzdaki gelişmeler ilk bir sene içerisinde gözlemlediğiniz gelişmeler kadar hızlı ve dikkat çekici olmasa da bu üç aylık dönemin sonuna doğru fiziksel, algısal ve sosyal gelişimindeki...
  4. 2 yaş çocuklarda eğitim ve gelişim

2 yaş çocuklarda eğitim ve gelişim

2 yaş eğitici videolar tişört boyamanın toplumsal yararı 2yaş boyama 2 yaş boyama tişört etkinliğinin toplumsal yararları Hayatın üçüncü yılı gerek dil, gerekse fiziksel açıdan son derece hareketli bir yıldır. Dil ve hareket becerileri önemli ölçüde artarak çocuğun zihinsel ve sosyal gelişimini destekler. Çocuğunuzun her geçen gün nesneler, kişiler ve olaylar arasında yeni bağlantılar...
  5. Kız Çocuklarda Gelişim Tablosu

Kız Çocuklarda Gelişim Tablosu

Minik meleğinizi,prensesiniz dünyaya geldi ve onun yaptığı her şey sizin için büyük bir olay.Peki meleğiniz gelişim kriterlerine uyuyor mu?Onun kilosu normal mi?Bebeğim sağlıklı mı?Hadi sorularımıza cevap bulalım. Kız Çocuklarda Gelişim Tablosu Bir bebeğin sağlıklı olup olmadığının ve yeterli büyüyüp büyümediğinin anlaşılmasında, en önemli kıstaslar baş çevresi, boy ve kilosundaki...

Sayfayı Paylaş