gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

2 vazo için olanlar

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ev değişikliği yapan Gizem Özdilli'nin başına gelenler düşündürücü... Nakliyat sırasında kırılan eşyalar için bakalım neler olmuş haberimizde... GİZEM TAŞINIRKEN KARAKOLLUK OLDU!
    GİZEM ÖZDİLLİ'NİN EŞYALARINI TAŞIYAN NAKLİYAT FİRMASIYLA EVİNİN GÜVENLİK GÖREVLİLERİNİN KAVGASI KARAKOLDA BİTTİ..

Manken Gizem Özdilli yeni evindeki ilk gününe olaylı başladı. Özdilli, Ulus'taki evine eşyaları taşıyan firmanın iki değerli vazoyu kırdığını görünce, yenisini talep etti. Olayların bundan sonra çığırından çıktığını belirten Özdilli şöyle anlattı: 'İki taşıyıcı kamyonlarını sitenin içinde park edip Akmerkez'e vazolarımı almaya gitti. Diğer beş kişi sitede kaldı. Ben evde ortalığı toparlarken bir gürültü koptu. Koşarak aşağı indim, birde ne göreyim: Taşımacılar ile sitenin güvenliği birbirlerine girmiş. Olay, taşlı sopalı kavgaya dönüşmüş. Etiler karakoluna gittik. Evimin ilk gününde maalesef böyle tatsız bir olay yaşadım.' Nakliyat şirketi ile güvenlik firması birbirlerinden şikâyetçi olup dava açtı. Sinir krizi geçiren ve yakınları tarafından sakinleştirilen Gizem Özdilli 'İlk günden bunları yaşamak beni çok üzdü' dedi.

2 vazo için olanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vazo

Vazo

Rüyada vazo görmek, kötü haber işareti olarak kabul edilir Rüyada vazo görmek, kötü haber almak demektir. Mutlu bir aile hayatına işaret eder. Vazonun içindeki suyu içtiğinizi gördüyseniz bir başkasının elinden sevgilisini alacağınız anlamına gelir.Bekarlar için evliliktir. Evliler için ise hayırlı kısmet ve yuvada mutluluktur.Rüyada vazo görmek, bir yakininizdan güzel bir hediye alacaginiza...
  2. içi hala çocuk olanlar

içi hala çocuk olanlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. rahatına düşkün olanlar için:)

rahatına düşkün olanlar için:)

rahatıma düşkünüm diyosan bunlardan rahatı yoktur bence:):sigara:
  4. 2 yaşında çocuğu olanlar nasıl uyutuyorsunuz

2 yaşında çocuğu olanlar nasıl uyutuyorsunuz

Arkadaşlar merhaba 2 yaşında bir kızım var ve zaman zaman uyku problemi yaşıyoruz. Siz çocuklarınızı nasıl uyutuyorsunuz, gece uyanıyorlarmı, uyku düzenleri nasıl ?
  5. 2. çocuğa hamile olanlar

2. çocuğa hamile olanlar

Merhaba 7+4 haftalık 2. çocuğuma hamileyim. inşallah her şey yolunda gider. var mı başkaları?

Sayfayı Paylaş