gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2 Yaka Bir İsmail Oyuncuları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2 Yaka Bir İsmail Oyuncuları kimler? Arkadaşlar atv de ekrana gelecek olan 2 Yaka Bir İsmail dizisinin oyuncu kadrosu isimlerini yazar mısınız bana

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

İki Yaka Bir İsmail Dizisi Oyuncuları
    Atv ekranlarında izleyici ile buluşacak olan İki Yaka Bir İsmail dizisii Türk ve Yunan oyuncuları bir araya getiriyor. Dizi, iki eşli balıkçı İsmail'in hayatını anlatacak.

İki Yaka Bir İsmail dizisinin oyuncuları

Nail Kırmızgül

Erdal Özyağcılar

Eleni Filini

Eylem Yıldız
    Gizem Denizci

İbrahim Kendirci

Meltem Gülenç

Rana Cabbar

Şener Kökkaya

Serhat Özcan

Bülent Şakrak
    Zeynep Kankonde

Cansu Dağdelen

Gökhan Yıkılkan

2 Yaka Bir İsmail Oyuncuları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yakışıklı oyuncu ismail hacıoğlu, hayalindeki kadın tipini açıkladı

Yakışıklı oyuncu ismail hacıoğlu, hayalindeki kadın tipini açıkladı

SON GÜNLERDE ADI ’GECE SESLERİ’ DİZİSİNDEKİ ROL ARKADAŞI VİLDAN ATASEVER İLE ANILAN OYUNCU İSMAİL HACIOĞLU, HAYALİNDEKİ KADIN TİPİNİ AÇIKLADI. Hacıoğlu; 'Hayalimdeki kadın evvela dırdır etmeyecek' diye başladığı konuşmasını şöyle sürdürdü: 'İşlerini çok iyi yapan, bunu yaparken de mütevazılığını yitirmeyen kadınlar beni çok etkiliyor. İnsan olması benim için önemlidir.
  2. Avrupa Yakası Ekibine 2 Büyük Oyuncu Katılıyor

Avrupa Yakası Ekibine 2 Büyük Oyuncu Katılıyor

ÜNLÜ TİYATROCU GAZANFER ÖZCAN’IN ÖLÜMÜYLE BÜYÜK ÜZÜNTÜ YAŞAYAN AVRUPA YAKASI EKİBİNE İKİ YENİ OYUNCU KATILIYOR. Ünlü tiyatrocu Gazanfer Özcan’ın ölümüyle büyük üzüntü yaşayan Avrupa Yakası ekibine iki yeni oyuncu katılıyor. Dizinin oyuncu ve senaristi Gülse Birsel’in, kendisiyle Gazanfer Özcan’ın ölümünden aylar önce görüştüğü Gönül Ülkü’ye önümüzdeki günlerde tekrar teklif...
  3. Karın Yağlarından Kurtulmak İçin 2 Adım!!!

Karın Yağlarından Kurtulmak İçin 2 Adım!!!

Karın Yağlarından Kurtulmak İçin 2 Adım! KArın Yağlarından hemen hemen hepimiz şikayetçiyizdir biz bayanlar olarak bunlardan kurtulmak kolay aslında 2 adımda saklı herşey hadi deneyip görelim yakıyormuyuz yakmıyormuyuz???:deli::dp8: Yaz yaklaşırken karın bölgesindeki yağlanmalarınızdan kurtulmak için bunları yapın... Ne kadar kilo verirseniz verin, karın yağlarınız yerinde sabit mi...
  4. İki Yaka Bir İsmail Dizisi Midilli de Turizm Patlaması Yarattı...

İki Yaka Bir İsmail Dizisi Midilli de Turizm Patlaması Yarattı...

İki Yaka Bir İsmail Dizisi İki Yaka Bir İsmail Turizm Patlaması Yarattı Yeni ekranlara gelen dizi İki Yaka Bir İsmail (başrolde Erdal Özyağcılar)sanırım beklenen ilgiyi gördü...Turizm patlaması yaratan dizi çekimlerine Midilli ve Ayvalıkta çekimleri sürüyor...Bakalım ilerleyen bölümlerde neler olacak.... İki Yaka Bir İsmail ' Midili 'De Turizm Patlaması Yarattı... Birisi Türk, diğeri...
  5. Evlerden Biri Oyuncu Kadrosu

Evlerden Biri Oyuncu Kadrosu

Evlerden Biri Oyuncuları Evlerden Biri Oyuncu Kadrosu Merhaba Sevgili Melek'ler az önce sizlere http://www.meleklermekani.com/reytingli-diziler/224568-yeni-dizi-evlerden-biri-dizi-hikayesi.html hakkında bilgiler aktarmıştık. Şimdi ise yakında Star Tv ekranlarında başlayacak olan Evlerden Biri Dizisi Oyuncuları kimler bu yazımızda konu alıyor ve Star Tv'nin yazlık dizilerini merakla bekleyen...

Sayfayı Paylaş