gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2 yaşında çocuğu olanlar nasıl uyutuyorsunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar merhaba 2 yaşında bir kızım var ve zaman zaman uyku problemi yaşıyoruz. Siz çocuklarınızı nasıl uyutuyorsunuz, gece uyanıyorlarmı, uyku düzenleri nasıl ?

2 yaşında çocuğu olanlar nasıl uyutuyorsunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çocukların 2 yaşındaki dönemleri

çocukların 2 yaşındaki dönemleri

Özet: İnat döneminin ilk basamağında çocuklar bir yandan anne babadan kopma, ayrılma korkusu yaşarlarken diğer yandan da yeni şeyler keşfetmek, denemek isteğiyle sürekli bir çelişki içerisindedirler.18. aya kadar anne babasının dediklerini yapan, söylenileni kabul eden çocuk artık kendisinin bir birey olduğunun farkına varır ve bunu da kendisine ve çevresine kanıtlamaya çalışır. O zamana dek...
  2. 2 yaş çocuğu boy kilo oranını nasıl bulurum.

2 yaş çocuğu boy kilo oranını nasıl bulurum.

Selam arkadaşlarım 2 yaşında bir kız çocuğum var 2 yaş çocuğun boy kilosu kaç olmalı, normal boy ve kilo gelişimini gösteren bir cetvel vs var mı ?
  3. Çocuğunuzu nasıl uyutuyorsunuz?

Çocuğunuzu nasıl uyutuyorsunuz?

Melekler, ben ebnim sıpayı kollarımda sallıyorum artık gücüm kalmadı ne olur söyleyin sizdemi benim durumumdasınız? Ayağıma alayım diyorum kıyamet kopuyor.Nasıl alışacak bilmiyorum :S
  4. 2. çocuğa hamile olanlar

2. çocuğa hamile olanlar

Merhaba 7+4 haftalık 2. çocuğuma hamileyim. inşallah her şey yolunda gider. var mı başkaları?
  5. 2-6 Yaş çocukların yazın beslenmesi nasıl olmalıdır?

2-6 Yaş çocukların yazın beslenmesi nasıl olmalıdır?

2-6 yaş arası, çocukların besinlerle tanıştıkları ve sağlıklı beslenme alışkanlıklarının gelişmesi için ilk adımları attıkları kritik bir dönemdir. Bu dönemde anne-babaya ve okul öncesi kurumlara çok önemli roller düşmektedir. Bu yaşlarda çocuklar, çevrelerindeki dünya ile iletişime girmeye başlarlar, gördükleri her şeyi keşfetmeyi ve denemeyi amaçlarlar. Bu, aynı zamanda, değişik tatları...

Sayfayı Paylaş