gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2 yaşındaki kızıma bıldırcın yumurtasını nasıl yedirebilirim?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızım 2 yasında esım bıldırcın yumurtası almıs nasl yedırıcem bılmıyrm bılgı verısmsnz

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Sevgili ziyaretçimiz, bıldırcın yumurtasını sütün içine katarak verebilirsiniz tabi çocukların tadını sevebilmeleri için az miktarda bal takviyesi yapmakta akıllıca olacaktır. Eğer böyle yemeyi reddederse normal yumurta haşlaması gibi haşlayarak da yedirebilirsiniz, sağlıklı günler diliyoruz..

2 yaşındaki kızıma bıldırcın yumurtasını nasıl yedirebilirim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2 Yaşındaki kızı köpekler parçaladı

2 Yaşındaki kızı köpekler parçaladı

Mersin'in Tarsus İlçesi'nde, bahçedeki annesinin yanına gitmeye çalışan 2 yaşındaki Ayşenur Öztunç, 8 köpek tarafından parçalanarak öldürüldü. Olay saat 11.30 sıralarında Yarbay Şemsettin Mahallesi'ndeki bir portakal bahçesinde meydana geldi. Babası 39 yaşındaki Fesih Öztunç'un İstanbul'da bir fırında işçi olarak çalıştığı belirtilen Ayşenur Öztunç, bahçede çalışan annesi 25 yaşındaki Hamide...
  2. bıldırcın yumurtasıyla gelen sağlık

bıldırcın yumurtasıyla gelen sağlık

bıldırcın yumurtası nasıl yenmeli bıldırcın yumurtası kaç tane yenmeli günde kaç tane yenir haftada kez günde Bıldrıcın yumurtası neye iyi gelir. Bıldırcın yumurtası nasıl kullanılmalı?Okuyunca ben de kullanacağım dediğinizi duyar gibiyim.Çocuğunuz varsa garanti yarın bıldırcın yumurtası alırsınız:) Diğer yumurtalardan daha fazla proteinlerin yapı taşı olan aminoasit içeren bıldırcın...
  3. Bıldırcın yumurtasının faydaları

Bıldırcın yumurtasının faydaları

bıldırcın yumurtasının faydaları hamilelikte bıldırcın yumurtasının faydaları gebelikte cilde kuş Ben oğlumun bebekliğinde mamasının içine bıldırcın yumurtası katardım çünkü özellikle bebeklere çok faydalı olduğunu duymuştum.Ve birazdan sizlerle paylacağım bilgilerden sonra yanlış yapmadığımı hatta çok ta iyi yaptığıma karar verdim bıldırcın yumurtası ve faydaları hakkında sizlere daha detaylı...
  4. Bıldırcın Yumurtasının Faydaları

Bıldırcın Yumurtasının Faydaları

Bıldırcın Yumurtasının Faydaları Bıldırcın Yumurtasının Yararları Bıldırcın Yumurtası Hakkında Bilgi Arkadaslar bende daha denemedim bildircin yumurtasini ama bildircinin tadi süper :D:D Helede güvecte offf cok fena oluyo.Bildircin yumurtasini deneyin tamam da bildircinida deneyin mutlaka :D:D Diğer yumurtalardan daha fazla, proteinlerin yapı taşı olan aminoasit içeren bıldırcın...
  5. 2 yaşında çocuğu olanlar nasıl uyutuyorsunuz

2 yaşında çocuğu olanlar nasıl uyutuyorsunuz

Arkadaşlar merhaba 2 yaşında bir kızım var ve zaman zaman uyku problemi yaşıyoruz. Siz çocuklarınızı nasıl uyutuyorsunuz, gece uyanıyorlarmı, uyku düzenleri nasıl ?

Sayfayı Paylaş