gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

2 yasini doldurmus bebeklerin,annelerin paylasim alani olsun

Konu, 'Çocuk Sağlığı ve Eğitimi' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

slm anneler benim 2yasinda bir kiz cocugum var daha bir hafta once 2yas oldu,

istedimki 2yasini bitirmis bebklerimizin alani olsun burasi

gelin hep birlikte yasadigimiz sorunlari,degisiklikleri,mutluluklarini,uzuntulerini

kisacasi herseyi hepbirlikte paylasalimm

belki birbirimize yardimci oluruz,sevgiler anneler
    :bathbaby:

2 yasini doldurmus bebeklerin,annelerin paylasim alani olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Otistik bir cocugu olan bir annenin paylasimi

Otistik bir cocugu olan bir annenin paylasimi

cem vardarcı gülçin vardarcı otistik çocuğu olan aileler otizmli çocuğu olan anneler otistik ünlüler GÜLÇİN VARDARCI VE OTİSTİK OĞLU CEM ÖRNEK BİR YAŞAMI PAYLAŞTI "Anneliğin dayanılmaz mutluluğu!.." Bir "Rain Man" ile annesi müthiş mücadeleyi paylaştılar... Onlar şimdi kendisi gibi olan ailelere yardım ediyor Yıllar önce oynayan, "Rain Man" filmini seyretmiş...
  2. iSViCRE Paylasim Alani(Fotograf)

iSViCRE Paylasim Alani(Fotograf)

isviçre yöresel kıyafetleri isviçre şehirleri isviçrenin yöresel kıyafetleri cenevre gezilecek yerler geleneksel
  3. isvicre paylasim alani(tanisma)

isvicre paylasim alani(tanisma)

selam melekler ben isvicreden katiliyorum aranizda isvicreden melekler varsa gelin tanisalim herkesi bekliyorum sevgiler
  4. Bebek için 41 Yasin

Bebek için 41 Yasin

Kızlar hasretlerini çektiğimiz meleklerimizin gelmesi için 41 yasine davet ediyorum herkesi.Katılmak isteyen herkes adını yazdırsın hepberbaer okuyalım herkesin nefesi karışsın istiyoruz.
  5. Bal,Tarcin,Corekotu kullananlarin paylasim alani :-)

Bal,Tarcin,Corekotu kullananlarin paylasim alani :-)

Evet arkadaslar, bal tarcin corek otu kullananlar faydasni gordunuzmu paylasabilirlermi. ben 2ay once kullandm yumurtlama gununde leke geldi yaradigina inaniyorum cunku yumurta tembelligim varms ama degerlendirememistik burda paylasimlarnzi yazarsanz cok sevinirm bilmeyenlere tarifni yazabilirim yalnz sut hormonu yuksek olanlarda tavsiye edilmiyo bazi kisilerde kist yapabiliyomus cok nadir oda...

Sayfayı Paylaş