gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

2 yıl önce ölen kocadan ikiz doğurdu !!!!!

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Haberi okuyunca üzüldüm ve sevindim ben ne hissederdim bilemiyorum ama sevdiğimden birer parça onlar mucize [​IMG]

Dünyaya gözlerini yeni açmış ikizler Ruby ve Chaise Bowen, neredeyse iki yıl önce ölmüş babaları Gavin'in hatırasını yaşatacaklar.
    Gavin, 22 yaşındayken nadir görülen bir kanser türünün tedavisi için kemoterapiye başlamadan önce, spermlerini dondurmaya karar verdi.
    Gavin ve dul eşi Kelly, o sırada çocuk istediklerine karar verdiler, ancak tedavinin Gavin'in doğurganlığını azaltacağı açıklanınca, spermleri dondurmayı planladılar.
    Kemoterapi Gavin'i kurtaramadı. Nisan 2008'de çift evlendikten iki gün sonra Gavin hayatını kaybetti.
    Şimdi, Gavin'in dul eşi Kelly, yılbaşı gecesi çocuklarını doğurmuş olmanın mutluluğunu yaşıyor.
    "İkizler gayet iyi durumda, keşke Gavin de bunu görebilseydi" diyen Kelly, eşinin Ewing's Sarcoma adlı nadir görülen ve kemikleri etkileyen bir kanser türü yüzünden hayatını kaybettiğini söyledi.
    Kocası öldükten sonra dondurulmuş spermleriyle iki kez hamile kalmayı deneyen ancak başarısız olan Kelly, son kez deneyip hamile kaldığını açıkladı ve ekledi:
    "Bir çok kötü şey yaşadık, ama yeni bir yıla yapılabilecek en güzel başlangıç bu olmalı"

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ayy çok duygulandım ben ya

3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    inanmıyorum ya evlendikten 2 gün sonra ölmüş ne kadar büyük bi acıdır kim bilir... Demek ki çok sevmiş kadın böyle bişeyi yapmış. Kocam evlendikten 2 gün sonra ölse çok kötü olurum galiba hayata küserim resmen...

2 yıl önce ölen kocadan ikiz doğurdu !!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öteki dünyada 2 kadın

Öteki dünyada 2 kadın

Selam, benim adım Wanda. Selam, benimki de Slyvia, sen nasıl öldün? Donarak öldüm. Ne kadar korkunc. Yok o kadar kotu degildi, soguktan titremem gecince isinmaya basladim ve uyku basti, sonunda huzur dolu bir olum. Peki sen nasil oldun? Agir bir kalp krizi gecirdim. Kocamin beni aldattıgini sandim, onu is ustunde yakalamak icin eve erken geldim, fakat evde tek basina televizyon...
  2. 60 yaşında ikiz doğurdu

60 yaşında ikiz doğurdu

Hint asıllı 60 yaşındaki Kanadalı bir kadının, tüp bebek yöntemiyle ikiz doğurduğu bildirildi. CBC kanalının haberinde, Hindistan'da tüp bebek tedavisi gören kadının, Calgary kentindeki bir hastanede sezaryenle doğum yaptığı ve prematüre bebeklerin 7 hafta erken doğduğu belirtildi. Bebeklerden birinin solunum cihazına bağlanmasına karşın, her iki bebeğin de durumunun iyi olduğu kaydedildi....
  3. Uçak Kazasında ölenlerin isimleri önce ailelere söylendi

Uçak Kazasında ölenlerin isimleri önce ailelere söylendi

Kimlik tespitinde zorlandıklarını belirten yetkililer, ölenlerin isimlerini önce ailelere açıkladılar. THY'nin, dün İstanbul-Amsterdam seferini yaparken Schiphol Havaalanı'na inişe geçtiği sırada kaza yapan uçağında ölenlerin 5'inin Türk, 4'ünün Amerikalı olduğu bildirildi. Kriz masası başkanı olan Haarlemmermeer Belediye Başkanı Theo Weterings, düzenlediği basın toplantısında, uçakta...
  4. Ölen iki kadının öbür dünyadaki sohbeti

Ölen iki kadının öbür dünyadaki sohbeti

*Selam, benim adım Fatma. -Selam, benimki de Sevda.Bu arada sen nasıl öldün? *Donarak öldüm. - Offffff yaaaaa çok korkunç. *Yok o kadar kötü değildi aslında. soğuktan titremem geçince ısınmaya başladım ve birden bir uyku bastı ve sonunda huzur dolu bir ölüm gerçekleşti.Peki sen nasıl öldün? -Agir bir kalp krizi geçirdim. Kocamın beni aldattığını sandım, onu iş üstünde yakalamak icin eve erken...
  5. öldü iki dakika önce....

öldü iki dakika önce....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş