gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

20 aylık Bebekler için Peynirli Patates Püresi yapılışı burada

Konu, '* Bebeklere Özel Menü' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Peynirli Patates Püresi Nasıl Yapılır Bebekler için Peynirli Patates Püresi

Merhaba Sevgili Melek'ler sizlere bu yazımızda bebek mama yemekleri listenize bir yenisini daha ekliyeceğiniz, besin değeri yüksek yiyeceklerden olan bebekler için peynirli patates püresi tarifi paylaşıyoruz.

Peynirli Patates Püresi için gerekli olan malzemeler

2 adet orta boy patates
    1.5 su bardağı süt
    1 çay bardağı kaşar rendesi

Yapılışı

Patatesleri soyup doğrayın ve üzerine süt ekleyerek yumuşayana kadar pişirin. Sonra çatalla ezerek püre haline getirin. Üzerine rendelenmiş kaşar peynirini ekleyerek karıştırın.

20 aylık Bebekler için Peynirli Patates Püresi yapılışı burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Etin Yanına Çok Yakışan Sütlü Patates Püresi Yapılışı

Etin Yanına Çok Yakışan Sütlü Patates Püresi Yapılışı

Sütlü Patates Püresi Resimli Sütlü Patates Püresi Tarifi Özellikle et yemekleri yanında garnitür olarak servis edebileceğiniz etin yanına çok yakışan sütlü patates püresi tarifi ile karşınızdayız melekler :) İşte püremizin malzemeleri ve yapılışı... MALZEMELER 4-5 adet orta boy patates 1 kaşık tereyağ 1 çay bardağı süt 1 çay kaşığı karabiber Tuz YAPILIŞI Patatesleri soyup, üzerini...
  2. 6 Aylık Bebekler İçin Domatesli Semizotu Püresi Tarifi

6 Aylık Bebekler İçin Domatesli Semizotu Püresi Tarifi

Domatesli Semizotu Püresi nasıl yapılır Domatesli Semizotu Püresi yapılışı 6 ay Sevgili melekler, bu yazımızda 6 aylık bebekler için yapılabilecek besleyici ve faydalı bir püre tarifi vereceğiz sizlere. 6 aylık bebek annelerine kolaylık sağlayacak bu püre domatesli semizotu püresi, işte tarifi :) Domatesli Semizotu Püresi için gerekli malzemeler: 1 avuç semizotu Yarım küçük patates 1...
  3. Peynirli Patates Püresi (20 Ay) Tarifi Resimli yapılışı

Peynirli Patates Püresi (20 Ay) Tarifi Resimli yapılışı

Kızlar benim bebeğim 20 aylık ve bebeğimin yemek menüsünü biraz daha da zenginleştirmek istiyorum sizden de 20 aylık bebekler için Peynirli Patates Püresi tarifini istiyorum.
  4. Dereotlu Peynirli Kek Tarifi Resimli yapılışı sizin için burada

Dereotlu Peynirli Kek Tarifi Resimli yapılışı sizin için burada

Dereotlu Peynirli Kek Tarifi Dereotlu Peynirli Kek Yapılışı Dereotu sever misiniz bilmiyorum ama dereotunun faydalarını bilseniz çok seversiniz:) Ben dereotu ve peyniri birbirine çok yakıştırıyorum ve severekte tüketiyorum. Sizlerede bu yazımızda dereotlu peynirli kek tarifi veriyorum Melek'ler. Dereotlu Peynirli Kek Malzemeleri: 3 yumurta 1 su bardağıi rendelenmis...
  5. Bebeklere patates nasıl verilir?

Bebeklere patates nasıl verilir?

Patlıcangiller familyasına ait olan patatesin yenilebilen kısımları yumrularıdır. Oldukça standart bir tadı olduğundan birçok mutfakta ve yemeklerde ana veya yan madde olmuştur. Pişirmesi oldukça kolay olan patates, çabuk bozulan bir sebze değildir. Dünyada patates sevmeyen çok az insan vardır. Özellikle çocuklar ve bebekler için hazırlanan özel yemek ve mamalarda en çok tercih edilen...

Sayfayı Paylaş