20 dakika da sivilce izlerinden kurtulun | Melekler Mekanı FORUM - 01 Ekim 2016

20 dakika da sivilce izlerinden kurtulun

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    62
    Ödül Puanları:
    48
    sivilce izlerinden kurtulanlar sivilce izlerinden nasıl kurtulunur sivilceden kurtulanlar izlerini geçirmek sivilcelerinden
    Gençlerin en büyük derdi.Ah şu sivilceler yok mu; kendileri kadar geçtikten sonra bıraktıkları izler de ayrı bir dert!Sivilcelerinizden kurtuldunuz peki ya geride bıraktığı izler ne olacak.Öyle yüzünüzde kalacak mı?Tabi ki hayır.Çünkü vereceğim formül ile bu izlerden kurtulacaksınız.

Tarif:

Doğal bir cilt maskesi uygulayarak bu izleri sadece 20 dakikada geride bırakabilirsiniz. Çok zor değil; sadece bir yumurta akı, bir çay kaşığı limon, bir çay kaşığı doğal bal ve iki yemek kaşığı pastane mayasına ihtiyacınız olacak. Tüm malzemeleri iyice karıştırın ve maskenizi elde edin. Maskeyi yüzünüze ve sivilce izlerinin bulunduğu yerlere iyice yedirdikten sonra 20 dakika kadar bekleyin. Cildinizi ılık su ile yıkayarak temizlik işlemlerini sonlandırın. Şimdi bakın bakalım izler ya da lekeler hala yerinde duruyor mu?

Ben şahsen denemedim ama denemeye değer:):):):)

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    119
    Ödül Puanları:
    0
    deneyen birileri varsa yazması cok iyi olurr :) feci büyüklükte izler yok ama yinede kötü gözükebiliyor..

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

geçmek
    geçiyormu gerçekten arkadaşlarr yaa bende denicem

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Tamam güzel anlatmışsınız ama resimdeki bayanın ikinci resimde makyaj yaptığı apaçık belli oluyor.

5. küçüqüm

küçüqüm Forum Okuru

ben denedim hiç bir sonuc gormedim yalan bnce 2 kere denedm ama aynı.

20 dakika da sivilce izlerinden kurtulun konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Sivilce izleri için öneri

Sivilce izleri için bakla içi maskesi Yüzünüzde ve vücudunuzda kurtulamadığınız sivilce izleri için kolay uygulanan bir karışım. 1 çay bardağı taze bakla içini haşlayıp robotta ezin, 1 çorba kaşığı badem yağını baklalara ekleyip karıştırın. Ardından cildinize sürüp 20 dakika bekletin. Ardında cildinizi ılık suyla yıkayın. Bu karışımı haftada 1 gün yüzünüze sürün. Suna dumankaya
  2. Sivilce İzleri Nasıl Geçer?

sivilce izleri, nasıl geçer, neler yapılmalı, tedaviler, önlemler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Cildiniz en güzel giysiniz denirdi bir reklamda,çok doğru..Ama ne kadar dikkat edilse bazen cildimiz sivilcelenir,elimiz durmaz sıkarız,izi kalır.Peki bu izlerden nasıl kurtuluruz? Cilt şekli, stres gibi birçok faktörden oluşan sivilcelerin iz bırakıp...
  3. sivilce izleri

arkadaşlar sıkılan sivilce izleri için önerilerinizi bekliyorum ne yaptıysam geçmedi aynaya baktıkça sinirlerim bozuluyor.
  4. sivilce izleri nasıl kapatılır

Yakın bir zamanda nişanım olacak ama benim yüzümde sivilce ve leke izleri var h-nişanımda çok güzel ve pürüzsüz bir tene sahip olmak istiyorum acaba sivilce ve lekeler makyajla en iyi şekilde nasıl kapatılır acil cevap lütfen
  5. Doğal yöntemlerle sivilcelerden kurtulun

Biz bayanlar için cilt bakımı çok önemlidir.Artık bayanlar kadar erkeklerde cilt bakımana özen göstermeye başladı.Cildinin kusursuz olmasını kim istemezki ? Cilt bakımı için bir çoğumuz güzellik merkezlerine başvursada ,aslında doğal yöntemlerle para harcamadan harika bir cilde sahip olmak mümkün..Konu sivilcelerden açılmışken Evde sivilce geçirme yöntemleri , Sivilce kurutan bitkisel...

Sayfayı Paylaş