gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

20 Dakika dizisi başka bir diziden alınmamı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

20 Dakika dizisini çok beğenerek izliyorum.Acayip heyecanlı bir dizi, yalnız duyduğuma göre senaryosu başka bir diziden alıntıymış doğru mu bu?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Salı günleri Star Tv ekranlarında izleyiciyle buluşan ve çok sevilen 20 dakika dizisi yeni bölümleriyle heyecanı arttırmaya devam edecek. 30. bölümünde final yapması beklenen dizi aslında bir uyarlama.
    Başrollerini Tuba Büyüküstün ve İlker Aksumun paylaştığı dizi hikayesini Kaçış Planı( The Next Three Days) adlı filmden alıyor. BU filmin hikayesini senaryoya dönüştüren isim ise Ezel ve Uçurum dizilerinin senaristi Kerem Deren.

Kaçış Planı filminde Başrollerde Russell Crowe ve Elizabeth Banks yer alıyordu. Tıpkı dizide olduğu gibi mutlu evilikleri olan bir çiftin bir cinayet ile hayatlarının altüst olması anlatılıyordu Kaçış Planı filminde.20 Dakika dizisi de içinde değişiklikler yapmasına rağmen ana hikayesini bu filmden alıyor...

20 Dakika dizisi başka bir diziden alınmamı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 20 dakika dizisinin konusu ne ?

20 dakika dizisinin konusu ne ?

Kızlar tvde yeni bir dizi reklamı gördüm 20 Dakika adında. Var mı dizinin konusu hakkında bilgisi olan ?
  2. 20 Dakika dizisinde kimler oynuyor ?

20 Dakika dizisinde kimler oynuyor ?

20 Dakika diye bir dizi başlayacakmış sanırım Tanıtım filminde Tuba Büyüküstün'ü gördüm sanırım, kısa bir an gördüm ama umarım odur. Kimler oynuyor bu dizide net bilgisi olan varmı?
  3. 20 dakika dizisi yayın tarihi ne zaman ?

20 dakika dizisi yayın tarihi ne zaman ?

Selam melekler, ben 20 dakika dizisini çok merak ediyorum, reklamları çıkıyor ama ne zaman yayınlanacak ?
  4. 20 Dakika Dizisi 4. Bölüm Fragmanı

20 Dakika Dizisi 4. Bölüm Fragmanı

Bu konu; 20 Dakika Dizisi 4. Bölüm Fragmanı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ilginç konusuyla yayınlanan diziler arasında hayli ilgi çeken 20 Dakika, içinden çıkılmaz bir hale doğru yavaş yavaş ilerliyor. Melek 'in cezaevinde zor şartlara alışma süreci yürek burkarken, Ali 'nin dışardaki çaresizce çırpınışları da insanı son derece üzüyor. Geçen haftaki bölümde profesyonel...
  5. 20 Dakika Dizisine Yeni Ünlü Bir İsim Katılıyor

20 Dakika Dizisine Yeni Ünlü Bir İsim Katılıyor

Bu konu; 20 Dakika Dizisine Yeni Ünlü Bir İsim Katılıyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 20 Dakika dizisi ilk günkü heyecanıyla devam ediyor. Başrollerinde Tuba Büyüksütün ve İlker Aksum'u izlediğimiz diziye ünlü bir isim daha dahil oluyor. Bu isim Esra Akkaya.. Ünlü oyuncu Esra Akkaya , Star TV ekranlarında yayınlanan 20 Dakika dizisinin kadrosuna dahil oldu....

Sayfayı Paylaş