gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

20 Dakika Dizisi İkinci Bölümde Çalan Şarkının Sözleri 8 Ocak

Konu, 'Biten Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; 20 Dakika Dizisi İkinci Bölümde Çalan Şarkının Sözleri 8 Ocak hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, başladı başlayacak derken, daha başlamadan günün konusu olan dizi 20 Dakika 'nın ilk bölümünü geçen hafta izledik. Her ne kadar özellikle adli açıdan dizide bazı hatalar, eksiklikler ve yanlışlıklar olsa da ilginç konusuyla izleyicinin ilgisini çeken 20 Dakika dizisinin yarın oynayacak olan ikinci bölümünde çalan bir şarkı var. Neredesin Sen.. Şimdiden sevenler ve sözlerini bilmeyenler için Neşet Ertaş 'ın bu türküsünün sözlerini sizlerle paylaşıyoruz...

Şu garip halimden bilen işveli nazlı
    Gönlüm hep seni ariyor neredesin sen
    Tatlı dillim, güler yüzlüm, ey ceylan gözlüm
    Gönlüm hep seni arıyor neredesin sen

Ben ağlarsam ağlayıp, gülersem gülen
    Bütün dertlerim anlayıp, halimi bilen
    Sanki kalbimi bilerek, yüzüme gülen

Sinemde gizli yaramı kimse bilmiyor
    Hiç bir tabib su yarama melhem olmuyor
    Boynu bükük bir garibim yüzüm gülmüyor

20 Dakika Dizisi İkinci Bölümde Çalan Şarkının Sözleri 8 Ocak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muck Dizisi 12 Ocakta çalan şarkı Papatya sözleri

Muck Dizisi 12 Ocakta çalan şarkı Papatya sözleri

Muck Dizisi 12 Ocakta çalan şarkı Papatya sözleri Muck Dizisi Papatya şarkısı sözleri var mı? Kızlar Muck dizisini izlediniz mi orda papatya şarkısı var dı işte o şarkıya bayıldım ve o şarkının sözlerini arıyorum ben. Lütfen Muck Dizisi 12 Ocakta çalan şarkı Papatya sözlerini verin:)
  2. Uçurum dizisi 3. bölümde çalan şarkının sözleri

Uçurum dizisi 3. bölümde çalan şarkının sözleri

Uçurum dizisi 3. bölümde çalan şarkının sözleri lazım bana lütfen o şarkıyı bilen varsa yazsın.
  3. Uçurum dizisi 20 Mart'ta çalan şarkı sözleri değmesin Ellerimiz

Uçurum dizisi 20 Mart'ta çalan şarkı sözleri değmesin Ellerimiz

Uçurum dizisi 20 Mart'ta çalan şarkı sözleri değmesin Ellerimiz adlı şarkının sözlerini lütfen yazın bana arkadaşlar çok sevdim o şarkıyı:S
  4. Uçurum Dizisi 6. bölümde Çalan Şarkının Sözü

Uçurum Dizisi 6. bölümde Çalan Şarkının Sözü

Uçurum Dizisi 6. bölümde Çalan Şarkının Sözü Uçurum Dizisi 27 Martta Çalan Şarkı Sözleri Seni KimLer Aldı Sezen Aksu Şarkısının Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Uçurum sdizisinin 6. bölümünde çalan Sezen Aksu'nun Seni Kimler Aldı şarkısının sözlerini şarkıyı sevenler için paylaşıyoruz. Yürüyorum hasretin acının üstüne Sığmıyorum dünyaya dar geliyor Geceler mi uzadı bu...
  5. 20 Dakika Dizisi 2. Bölüm Özeti 8 Ocak

20 Dakika Dizisi 2. Bölüm Özeti 8 Ocak

Bu konu; 20 Dakika Dizisi 2. Bölüm Özeti 8 Ocak hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçen hafta ilk bölümünü izlediğimiz 20 Dakika dizisi yarın ikinci bölümüyle Star Tv ekranlarına geliyor. Değişik senaryosu ve başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken 20 Dakika dizisinde yarın neler olacak, ikinci bölüm özetini sizlerle paylaşıyoruz... Melek cezaevinde zor zamanlar...

Sayfayı Paylaş