gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

20 Dakika dizisinde kimler oynuyor ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

20 Dakika diye bir dizi başlayacakmış sanırım Tanıtım filminde Tuba Büyüküstün'ü gördüm sanırım, kısa bir an gördüm ama umarım odur. Kimler oynuyor bu dizide net bilgisi olan varmı?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, 20 Dakika dizisi Kasım ayında Star Tv ekranlarında başlıyor. Çekimlerine başlanan dizinin senaristi Kerem Deren... Kerem Deren ismi Ezel ile efsane olmuştu. Başarılı Senarist yabancı bir filmden uyarlama olan 20 dakika için kolları sıvadı.

20 Dakika dizisinin oyuncuları

Tuba Büyüküstün,

İlker Aksun,

İpek Bilgin,

Bülent Emin Yarar

Barış Falay.

20 Dakika dizisinde kimler oynuyor ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karamel dizisinde kimler oynuyor

Karamel dizisinde kimler oynuyor

Dizide başrollerde Ahu Türkpençe, Emre Kınay, Gökhan Soylu, Ülkü Duru gibi ünlü oyuncular olacak
  2. 20 dakika dizisinin konusu ne ?

20 dakika dizisinin konusu ne ?

Kızlar tvde yeni bir dizi reklamı gördüm 20 Dakika adında. Var mı dizinin konusu hakkında bilgisi olan ?
  3. osmanlı tokadı dizisinde kimler oynuyor

osmanlı tokadı dizisinde kimler oynuyor

Selam arkadaşlar, yeni bir dizi başlayacak Osmanlı Tokadı. Kadrosu nasıl acaba duyan bilen var mı ?
  4. tozlu yollar dizisinde kimler oynuyor ?

tozlu yollar dizisinde kimler oynuyor ?

Selamlar arkadaşlar, yeni bir dizi başlıyor Tozlu Yollar , kimler oynuyor bu dizide, yeni bir dizi daha eklemeliyim listeme :D
  5. 20 Dakika Dizisinde Kim Katil Çok Merak Ediyorum ?

20 Dakika Dizisinde Kim Katil Çok Merak Ediyorum ?

Diziyi ilk günden beri seyrediyorum ve çok beğeniyorum.Sürekli düşünüyorum ama katil kim bir türlü akıl sır erdiremedim.Acaba sizin bilginiz varmı ?

Sayfayı Paylaş