gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

20 dakika dizisinin konusu ne ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar tvde yeni bir dizi reklamı gördüm 20 Dakika adında. Var mı dizinin konusu hakkında bilgisi olan ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Başrollerinde Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün'ün oynayacağı ve kasım ayında Star Tv'de ekrana gelecek olan 20 Dakika dizisi uyarlama bir senaryoya sahip.

Hikayesini Kaçış Planı (The Next Three Days) isimli filmden alan dizinin senaryosu Ezel ve Uçurum dizilerinin senaristi Kerem Deren'a ait.

Film versiyonunda başrollerinde Russell Crowe ve Elizabeth Banks'in yer aldığı 20 Dakika, mutlu bir evlilikleri olan çiftin hayatları, kadının işlemediğini söylediği bir cinayet sebebiyle hapise girmesiyle altüst olmasıyla başlarken, gitgide yükselen bir tempoya sahipti.

Mahkemede masumiyetini kanıtlayamayan kadının cezası onanır. Eşi, karısının bu cinayeti işlemediğinden emindir ve ipuçlarının peşinden koşar. Sonunda yapacak bir şey olmadığını anlayan adamın tek çaresi, karısını hapisten kaçırmaktır.

20 dakika dizisinin konusu ne ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 20 Dakika Dizisi Konusu İle İlgili Bilgiler Buyrun Melekler

20 Dakika Dizisi Konusu İle İlgili Bilgiler Buyrun Melekler

20 Dakika Dizisinin Hikayesi 20 Dakika Dizisinde Ne Anlatılıyor Sevgili melekler, kanallar yepyeni dizilerle izleyiciyi çekmeye çalışırken Kasın ayında Star'da başlayacak olan 20 Dakika Dizisinin Hikayesi hakkında bilgi vermek istiyıoruz . Başrol kadın oyuncusunun Tuba Büyüküstün olduğu 20 Dakika Dizisinde Ne Anlatılıyor , bakalım öğrenelim... Başrollerinde Engin Akyürek ve Tuba...
  2. 20 Dakika dizisinde kimler oynuyor ?

20 Dakika dizisinde kimler oynuyor ?

20 Dakika diye bir dizi başlayacakmış sanırım Tanıtım filminde Tuba Büyüküstün'ü gördüm sanırım, kısa bir an gördüm ama umarım odur. Kimler oynuyor bu dizide net bilgisi olan varmı?
  3. 20 Dakika Dizisine Yeni Ünlü Bir İsim Katılıyor

20 Dakika Dizisine Yeni Ünlü Bir İsim Katılıyor

Bu konu; 20 Dakika Dizisine Yeni Ünlü Bir İsim Katılıyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 20 Dakika dizisi ilk günkü heyecanıyla devam ediyor. Başrollerinde Tuba Büyüksütün ve İlker Aksum'u izlediğimiz diziye ünlü bir isim daha dahil oluyor. Bu isim Esra Akkaya.. Ünlü oyuncu Esra Akkaya , Star TV ekranlarında yayınlanan 20 Dakika dizisinin kadrosuna dahil oldu....
  4. 20 Dakika Dizisinde Kim Katil Çok Merak Ediyorum ?

20 Dakika Dizisinde Kim Katil Çok Merak Ediyorum ?

Diziyi ilk günden beri seyrediyorum ve çok beğeniyorum.Sürekli düşünüyorum ama katil kim bir türlü akıl sır erdiremedim.Acaba sizin bilginiz varmı ?
  5. 20 Dakika dizisi başka bir diziden alınmamı?

20 Dakika dizisi başka bir diziden alınmamı?

20 Dakika dizisini çok beğenerek izliyorum.Acayip heyecanlı bir dizi, yalnız duyduğuma göre senaryosu başka bir diziden alıntıymış doğru mu bu?

Sayfayı Paylaş