gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

20 Dakika Final Bölümüyle Ekranlara Geliyor

Konu, 'Biten Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

20 dakika dizisi 20 dakika final bölümü 20 dakika son bölüm

Sevgili melekler, bir dizi film daha tarih oluyor. Başrollerini Tuba Büyüküstün ve İlker Aksum'un paylaştığı "20 Dakika" dizisi önümüzdeki hafta yayınlanacak bölümüyle final yapacak. Twitter sayfasından "Ve"20 dakika" bitti. Eve dönüyoruz" yazarak çekimlerin bittiğini duyuran Tuba Büyüküstün, bunun ardından canlandırdığı Melek karakterinin ölüp ölmediğini merak eden seyirciler için "Son günden hatıra, Melek öldü mü diye soranlara gelsin" yazarak setten bir fotoğraf paylaştı. Dizinin diğer oyuncu İlker Aksum da, twitterdan dizinin erken bittiğini söyleyen hayranlarına tek sezon olarak planan bir proje olduğunu söyledi.

karakuzu bunu beğendi.
  2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
20 Dakika Final Bölümüyle Ekranlara Geliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En iyi 20 film finali

En iyi 20 film finali

İngiliz The Times gazetesi E.T.’den Casablanca’ya kadar "en iyi finale sahip" 20 filmi seçti. ((spoiler)) 20- Se7en David Fincher, 1995 ‘Kutudaki kesik kafa’ gerçekten de insanı donduracak kadar dehşetli ve unutulmaz bir finaldi. 19- Blair Witch Project Daniel Myrick, Eduardo Sanchez, 1999 Heather’ın son video görüntüleri –ki filmin afişinde de kullanılan görüntü buydu- korkunun ve...
  2. 20 dakika dizisinin konusu ne ?

20 dakika dizisinin konusu ne ?

Kızlar tvde yeni bir dizi reklamı gördüm 20 Dakika adında. Var mı dizinin konusu hakkında bilgisi olan ?
  3. 20 Dakika dizisinde kimler oynuyor ?

20 Dakika dizisinde kimler oynuyor ?

20 Dakika diye bir dizi başlayacakmış sanırım Tanıtım filminde Tuba Büyüküstün'ü gördüm sanırım, kısa bir an gördüm ama umarım odur. Kimler oynuyor bu dizide net bilgisi olan varmı?
  4. Karagül İlk Bölümüyle Ekranlara Geldi

Karagül İlk Bölümüyle Ekranlara Geldi

Bu konu; Karagül İlk Bölümüyle Ekranlara Geldi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Ece Uslu, Özcan Deniz ve Yavuz Bingöl'ün yeni dizisi Karagül ilk bölümüyle Cuma akşamı ekranalra geldi. Hayli ilgi gören ve ilk bölümden heyecan veren dizinin ilk bölümünü seyretmeyenler için işte özeti... Asmalı Konak ve Fırat dizisinden tatlar taşıyan Karagül'de daha ilk bölümden Özcan...
  5. "Merhamet" Dizisinin Final Bölümünde Neler Olacak?

"Merhamet" Dizisinin Final Bölümünde Neler Olacak?

merhamet final bölümü, merhamet dizisi finali, merhamet dizisi Sevgili melekler, ilgiyle izlenen Merhamet dizisi final yapıyor. Başrollerinde Özgü Namal, Burçin Terzioğlu, İbrahim Çelikkol, Mustafa Üstündağ ve Yasemin Allen'in oynadığı Merhamet önümüzdeki Çarşamba akşamı yayınlanacak olan 44. bölümüyle final yapacak. Dizinin geçen hafta yayınlanan bölümünde Deniz ve Sermet evlenmiş, Narin ve...

Sayfayı Paylaş