gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

20 doları katlayın bakalım ne çıkacak

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

dolar katlama 20 Doları Katlayın Bakalım Ne Çıkacak ? İlginç Hikayeler,Olaylar & Bilinmeyenler icinde 20 Doları Katlayın Bakalım Ne Çıkacak ? konusu , 1-önce 20 dolar enlemesine katlanıyor. 2-sonra şekildeki gibi L şekli veriliyor. 3-resimdeki gibi uçları birleştiriliyor ve işte ilk hedef olan Pentagon'un yanan hali 4-Ters çevirince işte yanan ikiz kuleler...

3-resimdeki gibi uçları birleştiriliyor ve işte ilk hedef olan Pentagon'un yanan hali

4-Ters çevirince işte yanan ikiz kuleler

ßeLeN, ^hilal^, CeMoŞ ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    bunu biliyordum ben. ya gerçekten raslantımı bilinmez ama çok ilginç...

3. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    evet bende biliyorum bunu çok enteresan:)

4. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    :ruyam: vay be çok acayip

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Nasıl yapıyorlar bunları ya raslantı olamaz hadı böyel birşey reslantı bu şekli öyle katlayınca ortaya cıkacak sekli bulan kım nasıl buluyor ilginç.

20 doları katlayın bakalım ne çıkacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adını yaz bakalım nerede çıkacak

adını yaz bakalım nerede çıkacak

tattoo isim yazma .aşağıdaki linke tıklayın ve isminizi yazınnnnn... Crusty demons - Tattoo Parlour
  2. Demet Akalın... GECESİ 20 BİN DOLAR!

Demet Akalın... GECESİ 20 BİN DOLAR!

Maşallah allah daha çok versin:D Demet Akalın bu yaz kendine yeni bir gelir kaynağı buldu: Mekanlarda dans edip 20 bin TL kazanıyor. Popun kraliçesi olarak tanınan ünlü şarkıcı Demet Akalın, sadece şarkıları ve aşlarıyla değil, kazandığı paralarla da sık sık gündeme geliyor. Fakat şarkı söyleyerek kazandığı paralarla yetinmeyen Demet, bu yaz kendine yeni bir kazanç kapısı buldu....
  3. İphone 5 ne zaman çıkacak

İphone 5 ne zaman çıkacak

İphone 5 ne zaman çıkıyor arkadaşlar ben kontratla iphone 4 s almıştım bilgi varmı bu konuda ?
  4. 20 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız..Yıldızınız Bugün Neler Söylüyor Bakalım....

20 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız..Yıldızınız Bugün Neler Söylüyor Bakalım....

Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün bazı dostlarınız size, fazla önem...
  5. Ipad Mini Çıkacak Ama Ne Zaman Çıkacak ?

Ipad Mini Çıkacak Ama Ne Zaman Çıkacak ?

İpad Mini Çıkış Tarihi Mini İpad Ne Zaman Çıkacak Sevgili melekler, artık herkesin elinde gördüğümüz ipadler ufalacak ve mini haliyle standlarında alıcılarını bekleyecek. Evet , melekler laptopların minisi notebooklar ardından şimdi de Ipadlerin minisi mini ipad piyasaya çıkma yolunda. Mini İpad Ne Zaman Çıkacak merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için işte İpad Mini Çıkış...

Sayfayı Paylaş