gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

20 günlük bebekle dışarı çıkabilirmiyim sizce?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bebeğim 20 günlük ve burada tanıdığım kimse yok, sıkıntıdan çatlamak üzereyim.Şöyle bir hava almaktan çok istediğim birşey yok.Arabam var yani hava şartları sorun değil ama bebek için yanlış mı olur diyorum?

2. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    bence çıkabilirsin canım.ben çıkmıştım evde daralıyodum çünkü.eğer yürüyüş yapmak istiyorsan slingo var bebek için.onlardan alabilirsin.bebeği içine koy göğsünde uyur ohhh miss gibi dolaşın beraber.ben öyle yapıyorum artık :)

smiley bunu beğendi.
  3. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Ay bsy olmaz Allah izniyle. Cik ama dikkatli ol. Bebeginin ve senin vucudun mikrop kapmaya cok daha musait.
    Allah anali babali buyutsun hayirli bi evlat olur insallah :)

smiley bunu beğendi.
  4. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    gonca slingo nedir? :D

gonca 16 bunu beğendi.
  5. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    bencede cikmanda bir sakinca olacagini düsünmüyorum. Hava soguksa sIkIca giydir üsümesin annesi :D temiz hava almak cok güzel. Ablalarim cikar annemlere felan giderlerdi. Yürüsüs yaparlardi hic birsey olmadi bebilere. Insallah hayirli ve saglikli bir evlat olur. Rabbim nazarlardan korusun. Amin

20 günlük bebekle dışarı çıkabilirmiyim sizce? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Günlüğü 20 YTL'ye tatil

Günlüğü 20 YTL'ye tatil

Tatil için illa otelde kalmanız gerekmiyor. Akdeniz sahilleri çadır kampı alanlarıyla tatili ucuza getirmek isteyenlere birebir. Mersin'in Silifke ilçesine bağlı Taşucu Beldesinin birkaç kilometre batısındaki koyda yer alan Boğsak kamp alanı, hava sıcaklığındaki artışla birlikte tatilcilerle doldu. Yeşil ve mavinin birleştiği koyda, 11 dönüm arazi üzerine kurulu, 20 çadır ve 70 karavanın yer...
  2. 20 Aralık Günlük Burç Yorumları

20 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç (21 Mart-20 Nisan) Yeni iş projeleri yapacaksınız. Bunların hepsi bol kazançlı ve önemli işler. Şansınız açılıyor. İşte hayatta olumlu düşünmenin yararları. Dengenizi koruyabilirseniz çabalarınızın karşılığını almamanız için bir neden yok. En büyük zaafınız terazinin dengelerini eşitlemek. Hep bir taraf ağır basıyor. Bu da sizi duygusal yönde düşünmeye sevk ediyor. Mantığınıza da yer...
  3. 20 Ocak GÜnlük Burç Yorumları

20 Ocak GÜnlük Burç Yorumları

Koç Burcu (21 Mart - 21 Nisan) Bazı düşüncelerinizde değişimler olabilir ve kararlarınızı yeniden değerlendirmeye alabilirsiniz. İç dünyanıza dönecek ve hayatınızla ilgili konuları düşüneceksiniz.Karşınıza çıkan sorunları aşmak için iyi niyetli çabalarınız devam ediyor ancak bugün yeni bir girişimde bulunmamalısınız. Sezgileriniz güçleniyor ve bir konuya sezgisel olarak çözüm getirebilirsiniz....
  4. 20 Mart Günlük Burç Yorumları

20 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç Sevgili Koç, bugün sorumluluklarınız ağır basacak ve başkalarının beklentilerini karşılamak önceliğiniz olacak. Görev duygunuz kendinizi bırakıp eğlenmenize engel olacak belki ama bunun yanında moraliniz yerinde ve halinizden memnun olacaksınız. Otorite figürleriyle ilişkileriniz harika olabilir. Boğa Sevgili Boğa, sizin gibi toprak burcu olan Oğlak burcundaki Ay'ın enerjisi sizi...
  5. 20 Haziran Günlük Burç Yorumları

20 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç ( 21 Mart-20 Nisan ) Bugün kısa bir yol yapacaksınız. Yaşamınızda yenilikler görülmekte. Bunların bir bölümünü siz yapacaksınız. Önemli bir bölümü de tesadüfler sonucu gerçekleşecek. Para durumunuz iyi. Bugün bir kısmeti bölüşebilirsiniz. Mutlu bir beraberliğiniz varsa ondan uzak kalmamalısınız. Fakat kalbiniz boşsa zevkli ve anlamlı bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Başbaşa kalacağınız...

Sayfayı Paylaş