gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

20 lik diş ağrısı nasıl geçer

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

selam ben 23 yaşındayım 15 gün kadar önce 20 lik dişimi çıkardım aslında çıkarmışta sayılmaz çünkü içine gömülü bir vaziyette beni ağrıdan mahfediyor günlerdir ağrıdan duramıyorum gecem gündüzüm birbirine karıştı 20 lik diş ağrısını ne geçirir doğal yöntemler varmı acaba

20 lik diş ağrısı nasıl geçer konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yirmilik Diş Ağrısı Nasıl Geçer?

Yirmilik Diş Ağrısı Nasıl Geçer?

20 Lik Diş Ağrısını ne geçirir yirmilik Diş Ağrısı Nasıl Geçer Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda ağrısı anlatılamaz kadar korkunç olan 20'lik diş ağrısı hakkında ki bilgilere ve 20'lik diş ağrısına iyi gelen önerilere yer veriyoruz. 20 Lik Diş Ağrısı Çok şiddetli ise ağrıyan dişe tuz tedavisi uygulanabilir. Ancak bu tedavide, zararlı sonuçlar ortaya çıkarabilir. Tuzu parmağınızın...
  2. 20 lik diş

20 lik diş

Acaba evde ağrısını geçiricek doğal yöntem bilen var mı?
  3. Acil Diş Ağrısı Nasıl Geçer?

Acil Diş Ağrısı Nasıl Geçer?

diş ağrısı diş ağrısı nasıl geçer diş ağrısı nasıl dindirilir Sevgili melekler, büyüklerimiz ağrın neredeyse canın orada demişler, doğru da demişler ama diş ağrısı da bir başka olur doğrusu. Karnın ağrısa, kolun ağrısa ovuşturursunuz belki ama diş ağrısına öyle bir şansınız olmaz. Eğer sizin de gecenin bir yarısı diş ağrınız tuttuysa, aşağıdaki önerileri uygulamanızı tavsiye ediyoruz......
  4. Diş ağrısına iyi gelen yöntemler

Diş ağrısına iyi gelen yöntemler

Diş ağrısı Allah düşmanımın başına vermesin diye nitelendirilecek şekilde çekilmesi zor bir acı.Her birey yaşamı boyunca mutlaka bir kaç defa diş ağrısı ile karşılaşmıştır.Diş ağrısı çözümü olabilen bazı nedenlerden ötürü gelişebilen bir rahatsızlıktır.Diş ağrısı ihmale gelmiycek bir rahatsızlıktır bu yüzden dişte ağrı gibi biulgu var ise mutlaka hekime görünülmelidir.Diş ağrısı...
  5. 20' lik diş ağrısı nasıl geçer ?

20' lik diş ağrısı nasıl geçer ?

Diş ağrısı öyle berbat bir ağrıki kişinin hayatını dakikalar için de kabusa çevirebiliyor.Hele bu 20 lik diş ise vay halinize. Kolay çürüyebilen apse yapan 20 lik dişler bir an önce çekilmelidir.Hekimlerin çoğu 20 lik dişlerin ağrılar sızılar başlamadan çekilmesini öneriyor.Ağrısı dayanılmaz olan 20 lik diş ağrısına ne iyi gelir,20 lik diş ağrısı neden olur tüm detayları yazmızın devamın...

Sayfayı Paylaş