gebe
  1. Emelkakac

Emelkakac Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

20 lik diş

Konu, 'Ağız ve Diş Sağlığı' kısmında Emelkakac tarafından paylaşıldı.

Acaba evde ağrısını geçiricek doğal yöntem bilen var mı?

20 lik diş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 20 yaş dişi

20 yaş dişi

“Gömülü Diş” ne demektir ? Sürme zamanı geldiği halde çeşitli nedenlerle ağızda yerini alamayan dişlere ” gömülü dişler” denir. Üçüncü büyük azı dişleri ( yirmi yaş dişleri veya akıl dişleri olarak da bilinir ), en sık rastlanan gömülü dişlerdendir. Üçüncü azı dişlerinin sürebilmesi için ağızda yer bulunmuyorsa ve kişi 25 yaşına geldiği halde halen sürmemişse, ” gömülü ” olarak...
  2. Yaşar ve 20'likler

Yaşar ve 20'likler

ünlü şarkıcı Yaşar aşk ile ilgili değişik tartışma yaratacak bir gündem yarattı...... YAŞAR UTANMADI MI? AŞK ŞARKILARIYLA GÜNDEME GELEN POPÇU YAŞAR ŞAŞIRTAN BİR AÇIKLAMA YAPTI.. “Yaşım kaç olursa olsun yirmilik kızlarla çıkarım” diyen Yaşar bu sözleri söylerken hiç utanmadı mı acaba? Ya da yaşlılık andrapozuna mı girdi? Malum erkekler belli bir yaştan sonra andrapoza girerler ve...
  3. 20 Lik Diş Ağrısına Ne İyi Gelir

20 Lik Diş Ağrısına Ne İyi Gelir

20 Lik Diş Ağrısına Ne İyi Gelir ? Arkadaşlar öldüm bittim gidiyorum nolur bana bir yardım edin bu 20 lik diş ağrısı nasıl geçer:S
  4. 20 lik diş ağrısı nasıl geçer

20 lik diş ağrısı nasıl geçer

selam ben 23 yaşındayım 15 gün kadar önce 20 lik dişimi çıkardım aslında çıkarmışta sayılmaz çünkü içine gömülü bir vaziyette beni ağrıdan mahfediyor günlerdir ağrıdan duramıyorum gecem gündüzüm birbirine karıştı 20 lik diş ağrısını ne geçirir doğal yöntemler varmı acaba
  5. 20' lik diş ağrısı nasıl geçer ?

20' lik diş ağrısı nasıl geçer ?

Diş ağrısı öyle berbat bir ağrıki kişinin hayatını dakikalar için de kabusa çevirebiliyor.Hele bu 20 lik diş ise vay halinize. Kolay çürüyebilen apse yapan 20 lik dişler bir an önce çekilmelidir.Hekimlerin çoğu 20 lik dişlerin ağrılar sızılar başlamadan çekilmesini öneriyor.Ağrısı dayanılmaz olan 20 lik diş ağrısına ne iyi gelir,20 lik diş ağrısı neden olur tüm detayları yazmızın devamın...

Sayfayı Paylaş