gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

20 mayıs'a Kadar Dia'da...

Konu, 'Şehirlere Göre İndirim Haberleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

dia, 20 mayısa kadar, indirimler, fırsatlar, kampanyalar, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler,
    20 Mayıs Cuma gününe kadar tüm DiaSa larda ki indirimler aşağıda ki gibidir...

20 mayıs'a Kadar Dia'da... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 20 Saniyede...

20 Saniyede...

Şeytan hizmetçi kılığına girmiş ve yirmi sene Cüneyd-i Bağdadî Hazretleri'nin yanına gidip gelmişti. Bir türlü gönlüne vesvese vermeye, ona istediklerini yaptırmaya muvaffak olamamıştı. Birgün: - Ey Üstad! Yoksa siz benim kim olduğumu biliyor musunuz? dedi. Hazreti Cüneyd: - Sen lanetli İblissin. İlk geldiğin andan beri seni tanıyorum, buyurdu. Şeytan: - Ey Sultanü'l Muhakkikin! Sizin kadar...
  2. 20 saniye

20 saniye

Şeytan hizmetçi kılığına girmiş ve yirmi sene Cüneyd-i Bağdadî Hazretleri'nin yanına gidip gelmişti. Bir türlü gönlüne vesvese vermeye, ona istediklerini yaptırmaya muvaffak olamamıştı. Birgün: Ey Üstad! Yoksa siz benim kim olduğumu biliyor musunuz? dedi. Hazreti Cüneyd: Sen lanetli İblissin. İlk geldiğin andan beri seni tanıyorum, buyurdu. Şeytan:Ey Sultanü'l Muhakkikin! Sizin kadar...
  3. Doğalgazda indirim Mayıs'a kaldı

Doğalgazda indirim Mayıs'a kaldı

BOTAŞ Genel Müdürü, ''Doğalgazda Mayıs ayında ciddi bir indirim yapabileceğimizi şimdiden öngörüyoruz'' dedi. BOTAŞ Genel Müdürü Saltuk Düzyol, doğalgaz maliyetlerinin ithalat kontratları çerçevesinde üçer aylık dönemler itibariyle değiştiğini, Yüksek Planlama Kurulu (YPK) kararıyla 1 Temmuz'dan itibaren yürürlüğe girmiş olan maliyet bazlı fiyatlandırma çerçevesinde de birer aylık gecikmelerle...
  4. DiaSa 'da 6 Mayıs'a Kadar Haftanın Ürünleri

DiaSa 'da 6 Mayıs'a Kadar Haftanın Ürünleri

DiaSa'da 6 Mayıs'a kadar haftanın ürünleri, promosyonlar, fiyatlar, kampanyalar ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Dia'da bu hafta 6 mayısa kadar aşağıda ki ürünler DiaSa kartı sahiplerine indirimli olarak sunuluyor.Kaçırmayın..:)
  5. Herry Mağazaları 27 Mayıs'a Özel % 50'ye Varan İndirim!

Herry Mağazaları 27 Mayıs'a Özel % 50'ye Varan İndirim!

herry mağazaları herry indirim herry kampanya Sevgili melekler, dünyaca ünlü Herry mağazaları sadece bugüne özel olmak üzere % 50'ye varan indirimlerle tüm müşterilerini mağazalarına bekliyor. Eğer yaz alışverişinizi tamamlamadıysanız ya da hiç başlamadıysanız mutlaka Herry mağazlarına uğramanızı ve bu güne özel indirim fırsatını kaçırmamanızı tavsiye ederiz...

Sayfayı Paylaş