20 yaşındaki kız Zeynep ılıcalının yuvasını yıkıyor (Acunun eşi ) | Melekler Mekanı FORUM - 01 Ekim 2016

20 yaşındaki kız Zeynep ılıcalının yuvasını yıkıyor (Acunun eşi )

Konu, 'Magazin' kısmında AyYuzlu tarafından paylaşıldı.

1. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    acun ılıcalının eşi acun ılıcalının eşinin resimleri ılıcalı boşandı karısı ılıcalı boşanıyor

Acun boşanıyor, serveti bölünüyor

Acun Ilıcalı'nın eşi Zeynep Ilıcalı, 7 yıllık evliliğini bitirmek için boşanma davası açtı.

Zeynep Ilıcalı evlilik birliğinin devamı için sınırsız özveri ve çabalarda bulundu. Davalı taraf Acun Ilıcalı ise ilişkilerinin başında gösterdiği sevgi ve özeni azaltmış ve son 2 senede ailesini tamamen hayatının dışına çıkarmıştır. Zeynep Ilıcalı bu durumu başlangıçta eşinin işlerinin yoğunluğuna bağlamıştır. Ancak kısa bir süre önce eşinin başka hayatlar yaşamaya başladığını öğrenmiştir. Bu durum karşısında ise eşi bunun zenginliğin ve şöhretin bedeli olarak kabullenmesini beyan etmiştir. Bu söz üzerine müvekkilimin(Zeynep Ilıcalı) evliliklerine olan inancı sona ermiştir.
    Acun Ilıcalı 2009 senesinin yaz aylarında bir üniversiteyi söyleşi için ziyaret ettiğinde bir kızla tanışmış ve maalesef kendisiyle flört etmeye başlamıştır. Zaman ilerledikçe ise bu flört bağlarını kuvvetlendirmiştir. Eşi Zeynep'le yaşadığı her ortama bu kadını götürmeye başlamış (Seyahatlar, maçlar, gece gezmeleri, arkadaş davetleri vb) eşiyle birlikte yaşadıkları tüm konforlu hayatın katbekat fazlasını bu kadına yaşatmıştır. Kadına son model bir cip almıştır. Müvekkilimiz ve çocuklarını ise hayatının dışına çıkarmıştır.

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    117
    Ödül Puanları:
    63
    canımm ya allah böle erkekleri bildiği gibi yapsın erkeklerden nefret ediyorum hepsi aynı

3. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    aynen katılıyorum cnmm yaa sohret para pul erkekleri degiştiriyorrr

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Eşi Zeynep'le yaşadığı her ortama bu kadını götürmeye başlamış (Seyahatlar, maçlar, gece gezmeleri, arkadaş davetleri vb) eşiyle birlikte yaşadıkları tüm konforlu hayatın katbekat fazlasını bu kadına yaşatmıştır. Walla bu maçlar kısmı kesinlikle yalan haber hayatında biri olabilir bilemem ama 1,5 senedir her maça gelir acun ve ben kesinlikle yanında bir bayan görmedim bi kaç kez zeynep ile geldi o kadar çogunlukla kalabalık erkek grubu ıle gelır.. fb ye

5. '' мάﮒάŁ ''

'' мάﮒάŁ '' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Acun ılıcalı yapmamıştır ya. Sanmam yok valla eşini aldatmayı ona konduramıyorum haberi okuyunca çok şaşırdım.

6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Bende valla ama su maç işi kesinlikle yalan haber sölimmm inş. öle bi hata yapmamıştır ..karısına yazık..

7. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    valal acun ya da başkası...erkeklerin büyük çoğunluğu parayı bulunca hemen hayatını değiştirmeye lafta kendini yenilemeye çalışır ve önce hayatınfdaki kadını değiştirir...hele de ünlüyse...tamam istisnalar mutlaka var hepsi demiyorum ama büyük çoğunluk böyle malesef...para erkekleri kötü etkiliyor

8. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    aynenn katılıyorummmmmmmmmmmmm

9. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

Aynen öle cnm parayı gören erkeklerin hepsinin gözü dönüyo

10. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    aynen canım katılıyorum sana başka da bişey demiyorum...

11. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    119
    Ödül Puanları:
    0
    bende bu konuyu acıcaktım şok oldum ya demek buda aldatmış uyuz!

12. sessizprenses

sessizprenses Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Eşi adına çok üzüldüm..şöhretin bedelleri mi desem ne desem bilemedim..

20 yaşındaki kız Zeynep ılıcalının yuvasını yıkıyor (Acunun eşi ) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Acun Ilıcalı Eşinden Boşanmak İstemiyor

acun ılıcalı acun ılıcalı boşandı ilicali bosandi hande subaşı boşandı Hande Subaşı ile aşk yaşayan ve 7 yıllık eşi Zeynep hanımla boşanmaya kadar giden Acun Ilıcalı Zeynep Ilıcalı evliliğinden sizlere müjdeli haberler vermek istiyorum.Yakın çevrelerinin söylediklerine göre Acun ve eşi barışma yollarına girmiş ve Acun da bu işe ılımlı yaklaşıyormuş.Haberle ilgili detay bilgilere geçiyorum....
  2. Acun Ilıcalı Ve Eşi Kızları İçin Buluştular

acun ılıcalının eşi acun ılıcalı eşi ılıcalı ve ilk seda ılıcalının ilk sedanın resmi acun ılıcalı, boşanıyorlar, kızlarının doğumgünü, survivor yapımcısı, 2011, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Boşanma davaları sürmekte olan Acun Ilıcalı ve Zeynep Ilıcalı,kızları Leyla'nın doğum günü için bir araya geldiler. İkili, yaklaşık 4 saat süren doğum günü partisinde...
  3. Acun Ilıcalı'nın eşi Zeynep Ilıcalı röportajı

zeynep ılıcalı acun ılıcalının eşi acun ılıcalının eşinin fotoğrafları zeynep ılıcalı röportaj biyografi acun ılıcalının eşi, zeynep ılıcalı, hello dergisi, röportajı, haberleri burada arkadaşlar. Acun Ilıcalı ile boşanma davası hala süren Zeynep Ilıcalı Hello Dergisi için muhteşem bir röportaj vermiş Melek'lerim. Biz de o röportajdan kesitleri ve haberleri sizlerle paylaşıyoruz :) Acun...
  4. Acun Ilıcalı ve Zeynep Ilıcalı boşanmaktan vazgeçti Melek'lerim

acun ılıcalı zeynep ılıcalı boşanma davası boşandımı boşandı boşanmadı barıştı resimleri haberleri burada arkadaşlar. Acun Ilıcalı ve Zeynep Ilıcalı, boşanma kararı almıştı (bkz: Acun Ilıcalı boşanma) bu karar devam ederken, magazin dünyasında Acun Ilıcalı ve Sevgilisi Şeyma Subaşı'nın el ele görüntüleri ile haberler düşmüştü. Hello Dergisi için muhteşem bir röportajla bizimde gündemimize...
  5. zeynep kamil kimdir kızlar?

Adına doğum hastanesi yapılan bu bayan, Zeynep Kamil kimdir bilen varmı acaba ?

Sayfayı Paylaş