gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

2000 şahitli masal düğün

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

SEDA SAYAN, “AŞK’LA” ALBÜMÜNÜN TANITIM KONSERİNDE DÜĞÜN YAPTI...

Sanatçı ile eşi Onur şan, Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki konsere balkabağı şeklindeki düğün arabasıyla çıktı. Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Sayan, “Halka ‘Evliliğimi birlikte kutlayacağız’ diye söz vermiştik. Sözümü tuttum” dedi. Düğünlü konsere yaklaşık 2 bin kişi katıldı.

2. GuL_CiCeGi

GuL_CiCeGi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 2000 şahitli masal düğün
    vaybe acaba düğünlerinde bukadar kişi varmıydı ?

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

hayırlı olsun :D:D bei ben eksikmişim:D:Demeğine sağlıkk

4. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

bende diyorum vayy beee hayat onlara hayatt:D

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

Seda ablamda prenses gibi olmuş haa :D:D ne diyelim umarım diğer ünlüler gibi sıkılıpda ayrılmazlar ALLAH sonunu getirsin, biraz zor ama yinede insani iyi niyetlerde bulunmak lazım :):)

paylaşım için tşkler pasican :D:D

2000 şahitli masal düğün konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Masal

Masal

Çocuğa masal söylediğini görmek onu eğitmeye, görgü ve terbiyesiyle ilgiylenmeye, Büyüklere masal söylemek insanları kandırmaya yahut işi ciddiye almamaya delalet eder.Rüyada masal dinlemek , bazı hayallerin gerçekleşebileceğine işarettir. Masal dinlemek, bazı hayallerin gerçekleşebileceğine yorumlanır. Aslı olmayan haberdir.Rüyada masal dinlemek, bazi hayallerin gerçeklesebilecegine isarettir.
  2. Düğün

Düğün

rüyada düğün salonu görmek Bir düğünde bulunmak ve bu vesileyle verilen yemekten yemek üzüntü ve kederin gitmesine, Düğün yemeği vermek, insanların işlerini üstlenmeye delalet eder.Mutluluğun geleceğini haber verir. Kendi düğününü görmek, uzakta yaşayan bir yakınınızdan kötü haber alacaksınız demektir. Mutluluğun geleceğini haber verir. Kendi düğününü görmek, uzakta yaşayan bir yakınınızdan...
  3. Düğüm

Düğüm

Rüyada düğüm ya da düğümler görmek, hayalkırıklıklarına ve iş konusundaki değişimlere işaret eder. Can sıkıntısına işaret eder. Bir düğüm attığınızı gördüyseniz, hiçbir şekilde eşinizin veya sevgilinizin sizi ezmesine izin vermediğiniz anlamına gelir.Ani bir sorundur. Çözülürse işlerin yoluna gireceğine işaret eder.
  4. Ramada 2000 Ankara

Ramada 2000 Ankara

Otel Bilgileri: Ramada 2000 Ankara kavaklıdere mevkinde bulunmaktadır. Otel 4 yıldızlı standartlarında her türlü konforu bünyesinde barındıran, ender otellerden birisidir. Otel oda, yatak ve genel bilgileri ise, 72 toplam oda, 150 toplam yatak, 13 special suit, 1 executive kat. Otel odaları Şehir manzaralıdır. Direk telefon, minibar, kasa, bilgisayar, hızlı internet bağlantısı, çay/kahve...
  5. ...MaSaL...

...MaSaL...

Masal okumayı severdim küçükken büyüdüm masalların yalan, hayatın acı , dünyanın yavan olduğunu anladım...Bunları anlamamla kocadığımı farkettim :D Aşklarda masallarda yaşanır işte ben işte aşk (: Bir masal;seninle başlayan;sensiz biten... Uyutmuyor;uyuyamıyorum bu masalda; Başımı yaslayacağım dizin; Meğer ne devmişim; Senin...

Sayfayı Paylaş