gebe
  1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

2006 anneleri fan club

Konu, 'Fan Club' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

melekler benim oğlum 14.12.2006 doğumlu burda :bebiss:yazışıp dertleşelim sevinç ve hüzünlerimizi anlatalım 2006 annelerinin paylaşımlarını bekliyorum:gezme: :grouphug:

2. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    benim afacanım adı furkan :)

3. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    benim kızım 13 mayıs 2006 doğumlu....

2006 anneleri fan club konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Komedi Dükkanı Fan Club

Komedi Dükkanı Fan Club

komedi dükkanı fan diyetisyen ilknur aydoğan ilknur aydoğan diyetisyen ankara Komedi Dükkanı Nereden Çıktı? Tamamen benim fazla çay içtiğim birgün, umarsızca aklıma gelen bir fikir… Ama o günden beri çok daha keyifli, çok daha hayata neşeli bakan bir insanım… Her geçen gün seyircinin daha da fazla sahip çıktığı, benim de en az seyircimiz kadar, haykırarak “Bu dükkan hiç kapanmasın!” dediğim...
  2. Yalın Fan Club

Yalın Fan Club

yalın fan club yalın fan clup hüseyin yalin Mart 1980 İstanbul doğumlu olan Yalın'ın asıl ismi Hüseyin Yalın. İlk bestelerini St. Michel Fransız Lisesinde okuduğu yıllarda Yurdaer Doğulu Müzik okulunda gitar dersleri alırken yapmaya başladı. Halen eğitim gördüğü İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi Bölümünü kazandığı dönemde ise beste çalışmalarını hızlandırdı ve albüm demoları hazırlamaya...
  3. Pizza fan club

Pizza fan club

pizza fan Olsada yesek :D
  4. Köpek Severler Fan Club

Köpek Severler Fan Club

köpekseverler Kim benim gibi köpüş delisiyse buraya bekliyorum :D :kucu: Bu bebişleri kim sevmez ki yaa :)
  5. alacakaranlık twilight fan club

alacakaranlık twilight fan club

Isabella Swan Washington'ın, yağmurun hiç dinmediği küçük kasabası Forks'a taşınır. Bu şimdiye kadar aldığı en sıkıcı karar gibi görünmektedir. Fakat gizemli ve çekici Edward'la tanışması hayatını heyecanlı ve tüyler ürpertici bir hâle sokar. Edward şimdiye kadar, içinde yaşadığı küçük toplulukta vampir kimliğini saklayabilmiştir. Ancak artık kimse güvende değildir, özellikle Edward'ın en çok...

Sayfayı Paylaş