gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

2008-2009 öğretim yılı internet başvurusu ve kayıt duyurusu

Konu, 'Egitim' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

lise başvuruları ne zaman 2009 lise kayıtları kayıtları ne zaman başlayacak 2009 üniversite üniversite başlayacak 2008 ÖSS sonuçlarına göre bu sene Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi ve Uzaktan Eğitim veren Bölümlerine yerleştirilen öğrencilerin kayıtları ile ilgili resmi duyuru

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

AÇIKÖĞRETİM - İKTİSAT - İŞLETME FAKÜLTELERİ

2008-2009 ÖĞRETİM YILI İNTERNET BAŞVURUSU VE KAYIT DUYURUSU

Bu duyuru, uzaktan eğitim sistemine göre öğretim yapan Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerine;
    1. 2008 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi (ÖSYS) ile yerleştirilen adayların (İngilizce Öğretmenliği Lisans, Bilgi Yönetimi Ön Lisans dahil),
    2. AÖF Sınıf Öğretmenliği Lisans Tamamlama Programına başvuru hakkı bulunan adayların,
    İnternet Başvuru ve Kayıt işlemlerini kapsamaktadır.

Adayların kayıt işlemleri, “İnternet Başvuru” ve “AÖF Bürolarından Kayıt” olmak üzere iki aşamada gerçekleştirilecektir.
    İnternet başvurusu http://aofkayit.anadolu.edu.tradresinden yapılacaktır.
    İnternet başvuru işlemleri; 22 Eylül 2008 Pazartesi günü başlayıp
    17 Ekim 2008 Cuma günü saat 17:00’de sona erecektir.
    Bu tarihten sonra İnternetten veya başka bir yöntemle başvuru yapılması mümkün değildir. Elektrik kesintisi, teknik arızalar veya İnternet hattınızın kesik olması nedeniyle başvuru yapamama durumunda kalmamanız için, başvurunuzu son günleri beklemeden yapınız. Yukarıdaki mazeretleri veya benzerlerini ileri sürerek süre uzatımı istenemez. İnternetten başvuru yapmayan adaylar kayıt hakkını kaybederler.İnternetten başvuru yapmak kayıt için yeterli değildir. Adaylar, İnternet başvuru işlemi ile oluşturacakları“İnternet Başvuru Belgesi nin yazıcı dökümünü alarak, adreslerine postalanan ve http://aofkayit.anadolu.edu.tr adresinde yayınlanmakta olan 2008-2009 Öğretim Yılı Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri Kayıt Kılavuzunda açıklanan diğer kayıt belgelerini de hazırlayarak kayıtlarını AÖF bürolarında yaptıracaklardır.
    Kayıt işlemleri; 22 Eylül 2008 Pazartesi günü başlayacak,
    13 Ekim 2008 Pazartesi günü mesai saati bitiminde sona erecektir.

14, 15, 16, 17 Ekim 2008 tarihlerinde mazeretli olanların kayıtları yapılacaktır.

Kayıt için adayların 22 Eylül - 13 Ekim 2008 tarihleri arasında Açıköğretim Fakültesi bürolarına bizzat başvurmaları gerekmektedir. Bu tarihler arasında mazeretleri nedeniyle kayıt yaptıramayanlar ise 14, 15, 16, 17 Ekim 2008 tarihleri arasında mazeretlerini kanıtlayan resmi belge ile kayıtlarını yaptıracaklardır. Mazeretli kayıt tarihleri içerisinde mazeretleri halen devam edenlerin kayıtlarını, tam olarak hazırlanan kayıt belgeleri ile mazeret belgesini büroya getiren yakınları yaptırabilecektir. 17 Ekim 2008 tarihinden sonra mazeret beyan ederek kayıt yaptırmak isteyenlerin başvuruları kabul edilmeyecek ve kayıtları kesinlikle yapılmayacaktır. 11 Ekim 2008 Cumartesi günü AÖF Büroları kayıt işlemleri için açık olacak ve kayıt yapılacaktır.
    Kayıt belgeleri eksik ise kayıt yapılmaz. Belgeleri tamamlamak üzere ek süre verilmez. Kayıt süresi uzatılmayacaktır. Belirtilen tarihler arasında her ne sebeple olursa olsun kaydını yaptırmayan adaylar fakülteye kayıt hakkını kaybederler ve herhangi bir hak iddia edemezler.
    Posta ile kayıt yapılmaz. Kayıt belgelerini Anadolu Üniversitesi Rektörlüğüne, uzaktan eğitim sistemiyle öğretim yapan fakültelere, Üniversitemizin bir başka birimine veya başka kurumlara posta ile gönderen adayların kayıtları kesinlikle yapılmayacak ve belgelerinin kaybından Anadolu Üniversitesi sorumlu olmayacaktır.
    İLETİŞİM
    Bulunduğunuz ildeki AÖF bürosuna (Ankara, İstanbul, İzmir ve Lefkoşa Büroları hariç) 444 10 26 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.
    AÖF Merkez Büro İletişim Merkezi: (222) 330 81 77, (222) 330 84 15, (222) 330 41 21, (222) 320 69 06
    http://www.anadolu.edu.tr adresindeki AçıköğretimBüro Hizmetleri linkinden AÖF bürolarının adreslerine ve telefon numaralarına ulaşabilirsiniz.
    [email protected]

2008-2009 öğretim yılı internet başvurusu ve kayıt duyurusu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2008-2009 yılları gelinlik modelleri

2008-2009 yılları gelinlik modelleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. MEB 2008-2009 Eğitim Öğretim Yılı

MEB 2008-2009 Eğitim Öğretim Yılı

meb tatil günleri 2009 2010 eğitim öğretim yılı tatil günleri 2009 2010 okul tebliğler dergisi eylül eylül tebliğler dergisi resmi tatil günlerinin hafta içine rastlaması sebebiyle, 2008–2009 eğitim-öğretim yılı çalışma takviminin aşağıdaki şekilde düzenlenmesi uygun görülmüştür. Buna Gore 2008–2009 öğretim yılı; 1. Birinci kanaat dönemi 08 Eylül 2008 Pazartesi günü başlayacak ve 23...
  3. 2009/2010 öğretim yılı okul çanta modelleri

2009/2010 öğretim yılı okul çanta modelleri

okul çanta modelleri okul çantası modelleri 2010 çanta modası 2010 Yaz tatilinin bitmesiyle birlikte yine okul telaşı başlıcak arkadaşlar.Okul alışverişleri kılık kıyafet çantalar bir telaştır alacaktır çoğumuzu.İşte bu gereksinimlerden biride okul çantaları fazla telaşa girmeden okul açılmadan isterseniz bu modellere bir göz atın en azından fikir sahibi olabilirsiniz:tik:
  4. Yeni Öğretim Yılı 2013 Okul Kayıt Bilgileri

Yeni Öğretim Yılı 2013 Okul Kayıt Bilgileri

2013 okul kayıt 2013 okul kayıtları Sevgili melekler, nihayet okullar tatil oldu ve yaz tatili başladı. Tüm öğrencilerimize sağlıklı ve neşeli bir tatil diliyoruz. Önümüzde ki öğrenim dönemi olan 2012-2013 öğretim döneminde okula başlayacak öğrenciler için 2013 okul kayıt tarihleri ile ilgili bilgiler vermek istiyoruz sizlere.. :) 2012-2013 eğitim öğretim yılı 17 Eylül Pazartesi günü...
  5. 2012-2013 Öğretim Yılında Çocuğumun Kayıt Olacağı Okulu Nasıl Öğreneceğim ?

2012-2013 Öğretim Yılında Çocuğumun Kayıt Olacağı Okulu Nasıl Öğreneceğim ?

2012 Çocuğum Hangi Okula Gidecek Çocuğum Hangi Okula Gidecek Kayıt Olacak 2012-2013 eğitim öğretim yılının başlamasına günler kala okula yeni başlayacak çocuğunuz varsa ve Çocuğum Hangi Okula Gidecek Kayıt Olacak diye merak ediyorsanız, işte 2012-2013 ilköğretim kayıt bilgileri... Milli Eğitim Bakanlığı 2012-2013 İlköğretime yeni başlayacakların kayıtları ilk defa olacaklar...

Sayfayı Paylaş