gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

2008/2009 saç modasında yine perçem var

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

emo perçem modelleri 2009 perçem modelleri 2009 perçemli saç perçemli saç Bu sezon yine perçemli ve asimetrik kesimli saçlar çok popüler! Saçınız ister kısa ister uzun olsun, saç modelinize uygun ince veya kalın bir perçe m kestirmelisiniz. Eğer geometrik hatlarda bir perçem kestirdiyseniz, saçınızı doğal halinde bırakarak çarpıcı bir görünüm yakalayabilirsiniz. Daha derli toplu görünmek istiyorsanız, saçınıza düz fön çekin.

2. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 2008/2009 saç modasında yine perçem var
    paylasim icin tesekkurler canim

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

paylaşımın için teşşekürlerr canım

4. ARZUHAL

ARZUHAL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ben hep percemliyimdir zaten ama SIKILIYORUM arkaya ,yana fönle sekil veriyorum yillardir böyle.
    Tabi son zamanlardaki bakimsiz tarzanligimi saymazsak. tesekkürler canim benim.
    Bilgilenmis olduk sayende.

5. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler adminim:)

6. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

bende perçemi çok seviyorum yakışıyoda bana ama kociş izin vermiyor yakışıyo diye uyuz yaaaa emeğine sağlık ama ilk fırsatta yaptırcam kuaförün üstüne atçam suçu :minik:

2008/2009 saç modasında yine perçem var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 kış modasında neler var?

2009 kış modasında neler var?

modada neler var 2009 kış modasında neler var 2010 modasında 2008-2009 kış sezonunda metalik renkler, siyahın her tonu ve turuncu tonuna yakın kırmızı ve natürel renkler hakim olacak. Türkiye’yi temsilen TGSD’nin üye olduğu Intercolor (Uluslararası Renk Komisyonu) Toplantısı 27-28 Kasım tarihlerinde on ülkeden önde gelen iki temsilcinin katılımıyla 44. kez gerçekleştirildi. Türkiye’yi TGSD...
  2. 2008-2009 sonbahar modasının trendleri

2008-2009 sonbahar modasının trendleri

2009 sonbahar modası sonbahar modası 2009 genç kız trendleri 1- OTURUK CEKETLER İşte her koşulda şık olmanın anahtarı, oturuk bir ceket. İster eteğin ister kumaş pantolonunuzun üstüne giyerek çok tarz olabilirsiniz. Sade bir jeanla bile kullanabilirsiniz 2- ART PRINT Elbiselerimiz, bluzlerimiz bu sezonda, ruhumuza neşe katan sanat eserlerine dönüşecek. Geometrik ya da rastgele...
  3. 2008/2009 sonbahar kış sezonunda neler giyeceğiz modanın olmazsa olmazları.

2008/2009 sonbahar kış sezonunda neler giyeceğiz modanın olmazsa olmazları.

Metalik renkler, pembe, fuşya, mor gibi canlı renkler, volanlı üstler, bilekte biten rengarenk botlar, kalın kemerler, fırfırlı gömlekler, göğüs altında biten yüksek bel bol paçalı kesimler...İşte 2008/2009 sonbahar kış sezonunun olmazsa olmazları. Modacıların top 5’i Moda sektöründen isimlere sezonu sorduk, kendi top 5 listelerini yapmalarını istedik. Cengiz AbazoğluModa tasarımcısı 1-...
  4. 2008-2009 emo saç modelleri

2008-2009 emo saç modelleri

Emo saç kesimleri, Emo saç modelleri Gençler tarafından baya sevilen ve sıklıkla kullanılan emo saç modelleri ile ilgili sizlere bir galeri hazırlamak istedim. 2008 yılında açlımış bu konuyu 2016 yılı itibari ile güncelleyerek google görsellerden bulduğumuz resimleri galeri haline getiriyoruz arkadaşlarım. Sitemizde her türlü saç sorunları için SAÇ bakımı bölümümüze bakabilir, kayıt olmadan...
  5. 2009 yaz modasında neler var?

2009 yaz modasında neler var?

Bu yaz sezonunda renklerle oynamaya hazır olun. Canlı ve parlak renklerin hakim olduğu 2009 yaz sezonunda yaptığınız kombinasyonlarda renkleri unutmayalım. Hem zıt hemde uyumlu renklerle tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş