gebe
  1. PEmBeLİ_PiSİ

PEmBeLİ_PiSİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

2008 Botlar ve çizmeler

Konu, 'Çöplük' kısmında PEmBeLİ_PiSİ tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: 2008 Botlar ve çizmeler

Ben de kahverengi bir çizme almayı düşünüyorum ama hala beğenemedim ya, gidip de alamadım ayrıca...

2008 Botlar ve çizmeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2008-2009 Kış Sezonun Dikkat Çeken Çizme ve Botları

2008-2009 Kış Sezonun Dikkat Çeken Çizme ve Botları

çizmeler 2009 kısa bot kısa çizme modelleri büzgülü çizme modelleri 2008 2009 kış ayakkabılarında en çok dikkat çeken modeller yine bilekte biten ayakkabı botlar (ankle botlar). Koyu renklerin hakimiyetinde geçecek 2008 2009 kış sezonunda en çok dikkat çeken özellik çok farklı modellerin olması. Bilekte biten botlar, oxford modeller, burnu açık botlar, huni şeklindeki ve farklı tasarımlardaki...
  2. Harika çizmeler ve botlar

Harika çizmeler ve botlar

çocuk çizmeleri harika cizmeler
  3. 2010-2011 bot ve çizmeler

2010-2011 bot ve çizmeler

bu sene hangi botlar moda 2011 botlar 2011 botları 2011 kışını botlarla karşılayalım melişlerim.Kendi zevkinize göre sececeğiniz kısa veya uzun botlar... 2011 Yılı kış sezonuna yakışıcak modern bot ve çizmeleri sizlere sunuyorum:tik:

Sayfayı Paylaş