gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

2008 mini pioneer

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

mini olduğuna bakmayın canavar gibi araba valla:)

2008 mini pioneer konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. .2008...

.2008...

Usuldendir, yeni bir yıla girileceği zaman dönüp geçmişe, yaşanmışa şöyle bir yan gözle bakılır ve ruha ilmekler atan hemen her şey yeniden anımsanır. Ben de herkes gibi barış, kardeşlik ve huzurlu bir yaşam dileyerek girmiştim iki bin sekize. Bezirgân başı çalmadan kapıyı, varlığımızı yokluğumuza saklar, çantasına koyardık… Açma kapıyı bezirgân başı, bu yılda da çantan boş gez, sana ait...
  2. Mına

Mına

Rüyada Mina'da oldugunu gören kimse, korktugu taraftan emin olur. Dünya ve ahiretçe arzu ettigi her seye nail olur
  3. Mini mini eteklerimm varrr :):)

Mini mini eteklerimm varrr :):)

VAZgeçilmezimiz mini etekler bakmadan geçmeyin şekerler...
  4. mini mini miniler burdaaa :)

mini mini miniler burdaaa :)

miniler,mini modelleri,2011 mini elbiseler,2011 mini kıyafetler,mini abiye elbiseler kızlar özel geceler ve kıyafet balolarında giymek için gayet idael kıyafetler bunlar aralarında pembe bir tane var onun aynısını ben aldım :)
  5. 2013 Mini Mini Abiyeler

2013 Mini Mini Abiyeler

Bu konu 2013 mini abiye elbise modellerine yer vermektedir. Mini abiyeler oldum olası en fazla dikkat çeken ve giymesi cesaret isteyen bir abiye modelidir. Bunların yanın da elbette ki fiziğinizin de düzgün olması gerekir. Bazen bilmeden yanlış bir tercih yaparak giydiğiniz kıyafet, kendinizi şık sanarken ne yazıkki karşıdan bakıldığın da bunun tam tersi olacaktır. Mini abiye modeli bana...

Sayfayı Paylaş