gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

2008 Sac modasi

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: 2008 Sac modasi
    eeeee ben almayayım :D

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 2008 Sac modasi

anam ben daha uclarından aldırırken içim acıyor..bunları tahmın edemıyorum...

paylasım için saol

2008 Sac modasi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2007 modasi...

2007 modasi...

ALTIN ÇOCUKLAR Sokaktaki ortalama erkek için baştan aşağı altın renkte giyinmek fazla olabilir ama en azından "Altın çocuk" sloganlı bir tişört ya da pırıltılı ayakkabılar gardırobunuza biraz ışıltı katabilir. BACAKLAR 2007'de egzersiz yapmaya başlasanız iyi olur. 2006 sonunda başlayan dar pantolon modası sürüyor. Çoğu kişi bol kesimli pantolonlarına elveda demek istemiyor ama er...
  2. 2008 Kiş Modasi

2008 Kiş Modasi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. 2008 yilinin en Trend sac modelleri...

2008 yilinin en Trend sac modelleri...

yeni trent saç modelleri 20009 saç modelleri en trend yeni trend son
  4. 2008 sac modelleri

2008 sac modelleri

bombeli saç modeli bombeli saç modelleri bombe modeli bombe modelleri küt Biraz klasik bir soru olacak ama bu sezon saçlarda trendler nelerdir Evet soru saç modası olsaydı bende klasik cevaplar verecektim ama bu sezon trendler nedir aslında en doğru tema…. Artık saçlarda modayı terendler ve ona kapılan moda sektörü belirlemiyor… Evet bence kadınlar modayı kendileri seçiyor.. İşin aslı...
  5. sac

sac

ya arkadaslar ben sacımı palette il1 le actım üstüste 2 kez balköpügü sürdüm loreal casting in cok güzel oldu cok begendım ama sacım yumak yumak cıkıyor cok moralım bozuldu :hasta::hasta:bi önerisi olanlar acill cevap.....

Sayfayı Paylaş