gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2008 Yaz Modası Elbiseler

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2008 Yaz Modası Elbiseler [​IMG] 2008 yaz modası uzun elbiseler, V yaka elbiseler, çiçek desenli elbiseler ve flapper tarzı elbiselerden oluşuyor 2008 yaz modasına ayak uydurmak için elbise almayı unutmayın
    Evet 2008 yaz modasında cıvıl cıvıl elbiseler giymeye hazır olun Yukarıdaki modeller satılan Valentino, D&&, Chloe ve Blugirl markalarının 2008 yaz modelleri 2008 yaz modasında en çok dikkat çeken çiçek desenli elbiseler ve uzun elbiseler olacak Elbiselerinizi almadan çiçek desenleri ile ilgili yaptığım bu haberi okumanızı öneririm Ayrıca 2008 yazının önemli vurgularından biri flapper tarzı Flapper tarzı elbiseler ise hafif bol kesimli, püsküllü ve boncuklarla süslü detaylar yer alacak Ayrıca elbiselerde V yakalar ve tek omuzlu kesimler ön planda
    Anlayacağınız 2008 yaz modasına ayak uydurmak istiyorsanız elbiselerinizi hazırlayın, özellikle çiçekli böcekli desenlerden almayı unutmayalım

Hazır elbiselerden bahsetmişken geçen kış 2008 yaz modası için yapmış olduğum haberlerden elbiseler ile ilgili olanlarıda buraya eklemek istedim
    Reem Acra 2008 Yaz Elbise Modelleri

Ünlü moda tasarımcısı Reem Acra 2008 yaz elbise tasarımları rengarenk Elbise renkleri yeşil, sarı, siyah, mor ve gri Yine elbiselerin bel kısımlarını kemerler süslüyor ve kumaşların dokularında parlaklık dikkat çekiyor Reem Acra marka elbiseler Türkiye’de sadece Harvey Nichols mağazasında satılıyor
    Gucci 2008 Yaz Elbise Modelleri

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 22 Temmuz 2008
  2. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 2008 Yaz Modası Elbiseler
    bu senenin modasini cok sevdim rahat elbiseler,renkleri guzel,civil civil

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 2008 Yaz Modası Elbiseler

bayıldım elbiselere ellerine sağlık canım

2008 Yaz Modası Elbiseler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2008 Yaz Modası Böyle Geçecek

2008 Yaz Modası Böyle Geçecek

Paris, Milan, New York, ve Londra 2008 İlkbahar Yaz defileleri biteli bir hayli oluyor. Hatta 2008-2009 Sonbahar-Kış defileleri başladı bile. Ama ben moda dünyasında olduğu gibi bir sene öncesinde modanın neler getireceğini takip etmekte güçlük çekiyorum. Sıcak havaların yaklaşmasına hayli bir vakit olduğu halde vitrinlerin yavaş yavaş baharlık kıyafetlerle dolması benim için artık...
  2. 2008 Yaz Pantolon Modası

2008 Yaz Pantolon Modası

2008 Yaz Pantolon Modası 2008 yaz pantolon modasında 70′lerin modası geri döndü 2008 yazında pantolon modelleri bol paça ve yüksek belli modellerden oluşuyor Topshop 2008 yaz koleksiyonunda bol paça pantolon modellerinden çok skinny jeanlere ve skinny flare jeanlere (geniş paça skinny pantolon) yer veriyor Birçok markanın 2008 yaz koleksiyonlarında da skinny jeanler bulunuyor...
  3. 2008 Yaz Modası Yıldız Desenleri

2008 Yaz Modası Yıldız Desenleri

2008 Yaz Modası Yıldız Desenleri Geçtiğimiz günlerde Kate Moss’un doğum gününde tercih ettiği kıyafet Chanel’in 2008 yaz koleksiyonunun yıldız desenli modeliydi Asos ve Topshop yaz koleksiyonunda birçok üründe yıldız desenleri mevcut Yıldız desenleri ayakkabı, t-shirt, elbise ve özellikle aksesuar ve takılarda çok kullanılacak gibi görünüyor
  4. 2009 yaz modası maksi elbiseler

2009 yaz modası maksi elbiseler

yaz modası elbiseler Her yaz sezonunun vazgeçilmezi olan ''Maksi'' elbiseler, 2009 yaz modasınada hakim. Bunaltıcı sıcaklarda hem rahat hemde şık kıyafet tercihi olan siz değerli ''Melek''lerimizin beğenisine amadedir. :) 2009 yaz modası ''Maksi'' elbiseler.

Sayfayı Paylaş