gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

2008'de Beklentileriniz Neler?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Yeni yıldan neler bekliyorsunuz Melekler? 2008'den beklentileriniz neler?

2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: 2008'de Beklentileriniz Neler?
    Okulumu bitirip hayirli bir hemsire olmayi cok istiyorum vede saglik mutluluk huzur

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

offfffffffff 2008 den çok şey bekliyom.sağlık,evlat para.kardeşlerime iş vs.....

4. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

mutlu ve huzurlu sağlıklı günlerim olmasını umuyorum ve istiyorum

5. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Sağlık, mutluluk ve huzur istiyorum

6. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Yeni bir ümit istiyorum, vazgeçmeyecek bir sabır, anlayışı yerinde dimağlar... Ve güç... Herşeyin ötesinde sağlık....

7. Misafir

Misafir Forum Okuru

2007 den isteyipte alamadıklarımı bu yılda istiyorum :becky:

8. deniz_ülke

deniz_ülke Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

diplomamı elime almak, düğünümü tüm sevdiklerimle yapmak, yıllardır en küçük ayrıntısına kadar planladığım evime nihayet kavuşmak ve ülkem için aydınlık adımlar:)

2008'de Beklentileriniz Neler? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bİr Kizin Erkekten Beklentİlerİ Nelerdir?

Bİr Kizin Erkekten Beklentİlerİ Nelerdir?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. erkeklerin beklentileri

erkeklerin beklentileri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Hayattan beklentileriniz nedir, ne olmalidir?

Hayattan beklentileriniz nedir, ne olmalidir?

İNSAN HAYATTAN NE İSTER? İnsan hayatta ne ister? Herkes bu soruyu "ben hayatta ne isterim?", diye muhakkak yüzlerce defa sormuştur. Her keresinde olmasa bile birçok kez de değişik bir cevap vermiştir.Ben herkesin hayatta ne istediğini bilemem ama kendimin ne istediğini üç aşağı beş yukarı doğrulukta yazabilirim.Ancak, vurgulayarak söylemek zorundayım ki: Ne istediğim zamana göre hep...
  4. Deniz Seki'nin Yeni Yıl beklentileri Nazire'yi kızdıracak

Deniz Seki'nin Yeni Yıl beklentileri Nazire'yi kızdıracak

Yeni yıl beklentileri Deniz Seki, yeni yılda anne olmak istediğini söyledi. Deniz Seki, 99.0 KarmaTürk’de Elife’nin konuğu oldu. Yeni yıldan beklentilerini anlatan Seki, 2009 tarihinde olan rakamların toplamının 11 olduğunu, 11 rakamının hayatında hep önemli bir yeri olduğunu ve yeni yılda anne olmak istediğini söyledi. Yazdığı öykülerden birinin senaryolaşmasını isteyen...
  5. Freud'unda dediği gibi biz kadınlar ne isteriz hayattan asıl beklentilerimiz nelerdir

Freud'unda dediği gibi biz kadınlar ne isteriz hayattan asıl beklentilerimiz nelerdir

Kadın ruhu konusunda otuz yılı aşkın çalışmalarıma karşın, yanıtlamayı başaramadığım bir soru var. Kadın ne ister? Sigmund Freud Demiş ; Freud açıkcası ben herşeyin başında hayırlı bir eş ,hayırlı bir evlat ,hayırlı bir yuva isterdim şükürler olsun benim için hayırlı olduğunu düşündüğüm bir yuvam ve eşim oldu darısı bebişime bunlar bence hayattan asıl beklentilerimiz tabi bunlar dışında...

Sayfayı Paylaş