gebe
  1. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18

2009-2010 Gömlek Modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında zaga tarafından paylaşıldı.

2010 gömlek modelleri 2009 2010 gömlek modelleri erkek beyaz erkek beyaz bu gömlek modelleri gerçekten çok hoş

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Ben gömlek kullanmayı severim bunlarda çok şık gerçekten teşekkürler canım

3. l.a.r.a

l.a.r.a Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben de cok begendim canim hepsi cok hos:)

4. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Ben normalde kullanmazdım ama bu yaz gömlek giymeyi denedim kısa. Çok hoş duruor üzerimde. Gömlek almayı tercih ediyorum. Teşekkürler.

5. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeller .paylaşım için teşekkürler

6. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Çok şıklar ben de severim gömlek giymeyi.eşekkürler canım...

7. yağmur_damlası

yağmur_damlası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    çok hoş hepside teşekkürler canım

8. angel_a

angel_a Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gömlek acayip kullanışlı bi kıyafet, yani pazar kahvaltısına da giyersin gece eğlencesine de! bu modeller de fena diil ama benim favorilerim Bils'in beyaz gömlekleri! Deniz Yeğin'in tasarımları var bu sezon çok hoşlar.. Bilstore'larda satılıyo. Erenköy'de mağaza açtılar yeni geçen hafta alışveriş sevmeyen bi arkadaşım sağolsun sokmadı beni mağazayaa.. bu hafta gidip alıcam onlardan! tutamazlar beniiiii :dil: bi de [​IMG] bu kemerler var Bilstore'da yurtdışında görüp bayılmıştım buraya getirmişler! renkler beni benden alıyoo.. gömleği alıcam bilstore kartımla orda puanlarımı biriktirip sonra da kemerleri alıcam nası fikir :D

2009-2010 Gömlek Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009-2010 bebek ayakkabı modelleri

2009-2010 bebek ayakkabı modelleri

bebek ayakkabı bebek ayakkabı modelleri erkek modelleri ayakkabısı bebe Merhaba melekler sizler için yeni bebek ayakkabı modelleri derledim.Bu şeker mi şeker ayakkabılarla bebişlerimizin paytak paytak yürüyüşü ne tatlı olur değil mi :)Buyrun bakalım... Oyy şeker gibiler :)))
  2. New York & Company Beyaz Gömlek Modelleri 2009

New York & Company Beyaz Gömlek Modelleri 2009

bayan gömlek modelleri 2009 gömlek modelleri beyaz bayan beyaz gomlek Bayanların elbise dolaplarının vazgeçilmezi gömlekler...İster eteklerin üzerine ister bir pantolonun üzerine rahatlıkla kullanabileceğiniz bir giyim tarzı...Kimi bol gömlekleri tercih ederken kimi de vücudunu saran ve oturan dar gömlekleri tercih ediyor şimdi bayan gömleklerinden bazı örnekler verecem size arkadaşlar:tik:...
  3. 2009/2010 modası bayan gömlekleri

2009/2010 modası bayan gömlekleri

bayan gömlekler 2010 modası 2009 2010 modası genç kız gömlekleri kız gömlekleri Her bayanın elbise dolabında olmazsa olmaz denilen bir kıyafettir gömlekler özellikle de çalışan bir bayansanız mutlaka bulunur dolabınızda.Takım içlerine etek üstlerine pantolan üstlerine giyebileceğiniz gibi gömlekleri günlük hayatta bir jeans üzerine kullanabilirsiniz.Okadar çok değerlendirme durumlarınız var...
  4. divarese 2009-2010 çanta modelleri

divarese 2009-2010 çanta modelleri

divarese 2009 Kadınlar ve çantaları… Bu ayrılmaz ikilinin moda dünyasındaki yerini keşfettiğinden bu yana harikalar yaratan Divarese, 2009-2010 sonbahar kış koleksiyonu ile kadınların şıklığına katkıda bulunmaya devam ediyor. Giyiminde farklılığı ve dikkat çekmeyi tercih eden moda severlerin favori markası, bu sezon da iz bırakacak gibi görünüyor…
  5. 2009-2010 Bot-Çizme Modelleri

2009-2010 Bot-Çizme Modelleri

bot çizme modelleri 2010 botlar 2010 bot çizme modelleri botlar çizmeler ugg Bu sezon çok çeşitli tasarımlar mevcut. Yağmurlu, soğuk, güzel kış günleri için ayağımızı sıcak tutacak zevk alarak giyebileceğimiz bot ve çizmeleri seçmek çok zevkli olacak.

Sayfayı Paylaş