gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

2009/2010 öğretim yılı okul çanta modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

okul çanta modelleri okul çantası modelleri 2010 çanta modası 2010 Yaz tatilinin bitmesiyle birlikte yine okul telaşı başlıcak arkadaşlar.Okul alışverişleri kılık kıyafet çantalar bir telaştır alacaktır çoğumuzu.İşte bu gereksinimlerden biride okul çantaları fazla telaşa girmeden okul açılmadan isterseniz bu modellere bir göz atın en azından fikir sahibi olabilirsiniz:tik:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

okul çantası sipariş vermek istiyorum
    sipariş vermek için illede üyemi olmam lazım

SİTE NOTU:
    Sitemiz üzerinden çanta satışı yapılmamaktadır. Bizler sadece modelleri tanıtmak adına konulandırıyoruz. Yani sitemize üye olmanıza gerek yok tüm bölümleri zaten görebiliyorsunuz, ama dediğimiz üzere sitemiz üzerinden satış yoktur.

Saygılar,

3. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    tamam mawişim sen satma bana hediye al :D
    şimdi okullu oldukk sınıfları doldurdukk lalalalaaa lalalaaa :D

hepsi çok cgüzel sağol canım..

4. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ufalda cebime gir kıss ahahahaa
    sana bundan sonra alsam alsam çeyiz sandığı alırım seni o paklar anca:D

5. tavuk_kavurma

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    amann istemem çeyiz sandığı falan içinden horoz çıkarsa düşünebilirim ama :hhh:

6. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Sandığın içine bidene horoz bidenede süpriz yumurta koyacamki sen zahmet edip yumurtlama diye hem vücudun fit kalacak bak benden kıyak sana :D

7. tavuk_kavurma

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    wayy süpermiş bebeimm vücüdümü bozmak istemem biliosun :hhh: çantadan yumurtlamaya kadar geldik birazdan yumurta satıomusunuz demesinler :D:D:D

2009/2010 öğretim yılı okul çanta modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 yılının çanta modelleri

2009 yılının çanta modelleri

bu yılın çanta modelleri bu yılın çantaları Sezonun yapıtaşı çantalar, insanın tüm karar mekanizmasını yıkacak kuvvette. Tek birinde karar kılmak neredeyse imkansız. Hepsi birbirinden güzel, birbirinden çarpıcı. Lüks çantalar, sezonun “celebrity”si. Arzu nesneleri çantalar, hiç olmadığı kadar renkli, farklı ve kışkırtıcı. Lüks parçalar, modaevlerini ve tasarımcılarını temsilen birbirleriyle...
  2. Chanel Sonbahar-Kış 2009/2010 Çanta modelleri

Chanel Sonbahar-Kış 2009/2010 Çanta modelleri

2010 canta modelleri 2009 2010 canta modelleri kış çanta chanel çanta Bir bayanın olmazsa olmazlarından biridir çantalar. Kişinin ihtiyacına ve zevkine göre renkleri ve ebatları değişmekte olsada ortak bir sonuç tüm bayanlar az çok ihtiyaçlarını mutlaka koyar çantalarına. Kıyafetlerine göre de renk ve model olarak ta bazen farklılıklar içersede son yıllarda özellekle herkesin tercih ettiği...
  3. 2009/2010 eğitim yılı okullar ne zaman açılacak?

2009/2010 eğitim yılı okullar ne zaman açılacak?

ortaöğretim ne zaman açılıyor okullar ne zaman açılacak meb okullar açılıyor meb 2010 2011 2010 Öğretmenlerde dahil tüm öğrencelireni velilerin son zamanda aklını kurcalayan bir soru var "okullar ne zaman açılacak?" Bayram tatilinin araya girmesinden dolayı okullar tatilin araya girmesiyle geç açılıyor bu eğitim yılı . Şu an için bir değişiklik olmadığı taktirde 2009/2010 eğitim ve...
  4. divarese 2009-2010 çanta modelleri

divarese 2009-2010 çanta modelleri

divarese 2009 Kadınlar ve çantaları… Bu ayrılmaz ikilinin moda dünyasındaki yerini keşfettiğinden bu yana harikalar yaratan Divarese, 2009-2010 sonbahar kış koleksiyonu ile kadınların şıklığına katkıda bulunmaya devam ediyor. Giyiminde farklılığı ve dikkat çekmeyi tercih eden moda severlerin favori markası, bu sezon da iz bırakacak gibi görünüyor…
  5. bakan çubukçu'dan 2009 2010 eğitim öğretim yılı mesajı

bakan çubukçu'dan 2009 2010 eğitim öğretim yılı mesajı

Değerli Öğretmenlerim ve Kıymetli Veliler, Yeni bir eğitim öğretim yılına başladığımız bugün çocuklarımızın heyecanını hep birlikte paylaşıyoruz. Her geçen gün, bir öncekinden çok daha fazla bilgi ve beceri isteyen yaşamımızda, çocuklarımıza daha nitelikli bir eğitim vererek geleceğe hazırlamak en önemli görevimizdir. İlköğretim, bireyin yaşamında temel eğitimin verildiği, bilgi, beceri, tutum...

Sayfayı Paylaş