gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

2009 abiye modası

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG] [​IMG][​IMG]

2009 abiye modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 Modası

2009 Modası

. Ünlü modacı Diane Von Furstenberg, New York Moda Haftası kapsamında kreasyonunu sundu. Etnik unsurların ağırlıkta olduğu yeni kreasyonda, renkler ve modeller göz aldı. Saçlarınıza da değişik aksesuarlarla örgülü modelleri deneyebilirsiniz. Tabii eğer yeterince cesursanız ... Bu kıyafetler biraz daha yaz modasına uygun gibi görünsede, concept aynı =) Bol, salaş, etnik çizgilerdeki...
  2. 2010 Yılı abiye modası

2010 Yılı abiye modası

2010 yılının abiyeleri 2010 yılının moda kıyafetleri yılı abiye modası yılı abiye modelleri Sevgili Melek'lerim; 2010 daha girmedik, fakat moda dünyasın da 2010 modası fırtınalar yaratıyor. Önümüzde ki sezon abiye kıyafetleri beni büyüledi, ben de bu büyüleyici kıyafetleri sizinle paylaşmak istedim. bilmem iyi yapmışmıyım :) Her renge, her zevke hakim olan abiyeleri ile 2010...
  3. Tesettür Abiye 2012 Modası

Tesettür Abiye 2012 Modası

Tesettür Abiye 2012 Modası ne tarzda arkadaşlar sezonun tesettür abiye elbiselerini bir görelim istiyorum:)
  4. Tesettür Abiye Modası 2013

Tesettür Abiye Modası 2013

Bu konu; Tesettür Abiye Modası 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, tesettür modası her geçen gün gelişen ve yenilenen modellerle tüketicinin beğenisine sunuluyor. Tesettür modası üzerinde çalışan tasarımcılar gelen talepler doğrultusunda çok değişik modellere imzalarını atıyorlar. 2013 ilkbahar yaz modasında da her yıl olduğu gibi pek çok şık tesettür abiye kıyafetleri ve...

Sayfayı Paylaş