gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2009 damatlık madolleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

damatlık fiyatları 2009 kücük cocuklar icin damatlık ee hep siz hanımlaramı gelinlik seçecez:D:D istemezmisiniz koluna girdğiniz damadında çok şık ve yakışıklı olmasını :D:D bu arada kızlar sizde benim gibi yapmayın damatlara değil damatlıklara bakın :haha: ben şahsen içinden birini çok beğendim de:haha:

işte eş adaylarınıza damatlık modelleri:):)

2009 damatlık madolleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 yılı damatlık modelleri

2009 yılı damatlık modelleri

damatlik modelleri 2009 damatlık modelleri damatlık 2009 damatlik
  2. En Şık Damatlıklar

En Şık Damatlıklar

şık damatlıklar en şık damatlıklar en damatlık damatliklar istanbul damatliklar 2011 Melişlerim gelinlikler seçildi hazır peki o özel günde damadınız ne giyecek karar verdinizmi yok hala karar veremedik diyorsanız buyrun size birbirinden şık damatlıklar:tik:
  3. Damatlık aksesuarları

Damatlık aksesuarları

damatlık fular modelleri Gelinin tüm hazırlıkları tamamlandı ve sıra damada geldi. Damatlık takımın yanında birde damat için gerekli aksesuarlar vardır bakalım bu aksesuarlar ve damat için gerekenler nelermiş Kol düğmeleri seçimi :Kol düğmelerinin kumaştan degilde metal altın gümüş olmasının kıyafete ayrı bir hava katacagını unutmayın. Yelek seçimi : Pantolon askısı yerine güzel bir yelek...
  4. Damatlık 2012 ayakkabı modelleri

Damatlık 2012 ayakkabı modelleri

Damatlık ayakkabı modası Damatlık 2012 ayakkabı modelleri 2012 yılında evlenecek olan misafirlerimiz ve Melek'lerimizin müstakbel eşleri oalcak nişanlıları için, 2012 modasından seçtiğimiz çok şık damat ayakkabı modelleri sunuyoruz arkadaşlarım.
  5. Damatlık Modelleri

Damatlık Modelleri

Damatlık Modelleri istiyorum sizden. Nişanlımın damatlığına henüz karar vermedik şöyle çok şık ve 2012 yılına ait olan modelleri paylaşırsanız siz bize yardımcı olabilirsiniz :)

Sayfayı Paylaş